şükela:  tümü | bugün
  • tahmin edilecegi gibi sari-lacivert renklerde buyukce bir tabelaya sahip, haznedar saglik hastanesi kar$isinda bulunan surucusu kursu, fanatizmin son noktasi.
  • kayıt işlemlerini yaptırmaktan aciz bir sürücü kursu
  • şişli camii'sinin tam karşısındaki mc donalds'ın bitişiğinde şubesi vardır.
    bir beşiktaşlı olarak renkler itici gelse de arkadaşlarım tarafından çok övülmüştür, deneyip göreceğim.
  • tek kelimeyle berbat bir yer. şimdi açacağım ağzımı yumacağım gözümü. kayıt olurken "efedim şöyle iyi hizmet veriyoruz. böyle güzel ilgileniyoruz". kayıt olduktan sonrası tam bir hayal kırıklığı. teorik derslerde problem yok. zaten olmasın bir zahmet atla deve değil. altı üstü verdiğin kitapta yazanları sesli okuyabilen bir hoca koy oraya, tamam. onu başarabilmişsin en azından. problem direksiyon derslerinde ortaya çıkıyor. 12 saat direksiyon dersi veriyor fiyata dahil olarak. bunun 2 saati simülatörde. koymuşlar oraya 70 yaşlarında bir ihtiyar. huysuzluk paçalarından akıyor. sürücü adaylarını bir dövmediği kalıyor adamın. gerzek gerzek hareketler. ulan ben biliyor olsam orada işim ne? tabii ki yanlış yapacağım. sen de adam gibi bana neden yanlış yaptığımı anlatacaksın. hadi bu rezaleti geçeyim. direksiyon derslerini sen bana uygun olan zamana göre çatır çatır düzenleyeceksin. o saate başka hocan mı yok? bulacaksın. adamla zar zor 2 şer saatten 5 tane ders ayarladım. yetmiyormuş gibi bana verdiği karta ders saatini yanlış geçirmiş. bu soğukta karda kışta kalkıp oraya gittiğime mi yanayım yoksa sırf bu derse gireceğim diye gidemediğim doktor randevuma mı? dua etsinler evde unutmuşum o kartı da yıkamadım başlarına o binayı. "ben yanlış gördüm" diye geçtim gittim. hadi bana saati yanlış yazdın. sende yazan saat iki saat öncesi. neden beni arayıp hatırlatmıyorsun? ben önceden derse gelmeyeceğim dememişim. insan bir problem mi var derse gelmediniz diye arayıp öğrenmez mi? normal sürücü kurslarının 2 katı para almayı biliyorsunuz ama.

kısacası dostlarım, verdiğiniz paraya yazık eden sürücü kursu. hiç yanaşmayın derim.
  • a2 ehliyet sınavı için kayıt yaptırdığım sürücü kursu. kayıt esnasında her şey güzeldi, ilgiliydiler. bana pratik eğitim için hoca tarafından aranacağım söylendi. günler sonra ben aradım, zar zor buldum hocayı ve dersi ayarladım. hoca iyi niyetliydi fakat motorlar hakkında sorduğum birkaç soruyu anlamadı bile. umarım sınavı geçecek kadar pratik yapabilirim. sonuç olarak trafiğe çıkış için yetersiz, ehliyet sınavı için ucundan yetecek kadar eğitim veren sürücü kursu diyebiliriz.
  • a sınıfı ehliyete sahip olmam konusunda bana her türlü desteği sağlamış gayet ilgili çalışanlara sahip sürücü kursu.
    motosiklet konusunda yeterli düzeyde ve gayet sıcak bir ekibe sahip olduklarını düşünüyorum kendi deneyimimden sonra.
    hem teorik,hem pratik desteklerinden dolayı burdan kerim ve berkcan arkadaşa sevgiler

@pierrecarton uyardı kemal değil kerimmiş.