5923 entry daha
  • josef'e kırmızı kartından ötürü 1 maç ceza verildi. sapla samanı o maklube beyinleriniz ayırsın artık algıcı himmetçiler. 50-60 kişi girmiş ve daha fazlası sahaya girecekken, 1 kişilik bıçaksız taraftar ile bir tutmayın. benim için josef'in ne aldığının umurumda da değil. almasa da himmetçilerden başkası ses etmezdi.

bu nedir ya sahaya bıçakla giren, dayak yedim diye ağlamayacak arkadaş. biraz dik durun lan hem dayak yiyorsunuz hem ağlıyorsunuz.

dayak yiyen eşşekzonun sahibi himmetçileri ağlatan taraftar.
  • dünden sonra kuduran

fetöcüsü
    haini
    pkklısı
    vehhabisi

güruhu futbolcuların dün sahada yaptığı gibi kucaklarına aldılar, anaları ile ardı ardına randevulaşıyorlar.

not : kudurmayan, hangi takımı tutarsa tutsun düz türk vatandaşımı tenzih ederim.
  • haklarında birkaç merak ettiğim husus var:

-fenerbahçe taraftarının, rakip ataklarını kaç dakika boyunca su şişesi atarak savuşturmasına müsaade edilecek ? ( 15 dk. mı? 60 dk. mı ? tarifesi nedir açıklansın. bunu bilmek her taraftarın hakkı)

-fenerbahçe taraftarı kaç futbolcuya ya da görevli şahısa isabetli cisim atınca maç iptal edilecek ? (head shot ve diğer uzuvlara isabet eden atışlar bir olmaması lazım, her atış kaç iptal point götürüyor açıklansması lazım, ona göre taraftar hakkını sonuna kadar kullanabilsin)

-2-0 geriye düşünce dozajı artırarak meşale, çakmak vs allah ne verdiyse atıp futbolcuları korkutmak, sindirmek, ve de konsantrasyonlarını sikip atmak suretiyle oyundan düşmelerine sebep olmak serbest olacak mı ?

-rakip takım fenerbahçe'yi yenip sahada sevinirse, fenerbahçe taraftarının dayak atma hakkı olacak mı ? (özellikle tümer metin'den bu konu hakkında bir tarife bekliyorum. zıplayıp şarkı söylerlerse 5 yumruk, el kol hareketi yaparlarsa 10 tekme + aduket gibi)

(bkz: 17 mart 2024 trabzonspor fenerbahce maci)maçında gördük ki buna benzer şeyler olabiliyormuş. serbestmiş yani. fenerbahçe taraftarı bunu bilmediği için iç saha avantajını tam kullanamıyormuş. bu işin raddesi açıklansın da herkes hakkını kullansın. yetkili abiler bu konuda aydınlatırsa sevinirim.
  • ilahi adaletten nasibini alan kancık sürüsü.

beşiktaş ceza alsın diye ağlayıp durdular. sonuç;

(bkz: 17 mart 2024 ts fb maç sonu olayları)

(bkz: ilahi adalet)
  • aklı selim olanları 2-9 nisan 2024'te ali koç yönetiminin absürd teklifini reddedecektir. bu arada 2013 yılında kendileri için bir beddua etmişim, bu sabah fark ettim kalbim temiz olacak ki tutmuş :)

(bkz: #33423231)
hesabın var mı? giriş yap