şükela:  tümü | bugün soru sor
5178 entry daha
 • aynı anda futbolda stadını, basketbolda salonunu, voleybolda deplasman tribününü doldurur.
 • (bkz: #87797459)
 • ülkenin vatanseverliği ve iq seviyesi en yüksek kesimini oluşturan vasat taraftar. fenerli olmak bi ayrıcalık ve premium insana dönüşmektir.
 • sivas maçında takım gol yiyince yuhalamaya başlanması yakışmayan insan topluluğu
  gol hemen geldi de yuhalama yıkıcı etkileri yapmadı
  o gol iki dakika gecikse fener küme düşer bir daha da çıkamazdı.öyle de değerli bir goldür.herseyi tersine çeviren düşürebilecek en dip noktayı gösteren gol
  sırf taraftarın tepkisi yüzünden olabilecekleri düşünmek bile istemiyorum
 • passolig kart sayılarına bir göz attıktan sonra üzerinden masturbasyon yapmaya devam edebilirsiniz.

  1 galatasaray 750.479

  2 fenerbahçe 712.276

  3 beşiktaş 647.848

  taraftar sayıları üzerinden 25 milyon diyen, 35 milyon diyen, 40 milyon diyen gerizekalılara, senin için para verip, stadına gidebilen taraftar sayısı bu kadar demek istiyorum.

  dışarda kalan taraftar sayısı da bu oranda yüksektir. dolayısıyla boşu boşuna atıp tutmanın manası yok.

  sattığın forma belli, onu da karşılaştır.

  store'larının sattığı ürünler, elde ettiği ciro belli onu karşılaştır.

  ondan sonra benim 603450 milyon taraftarım var diye hava atmaya çalışırsın.
 • gerizekalıya anlatır gibi anlatalım. ancak anlar çünkü. tarihinin en kötü sezonunda bile taraftar kart sayısı olarak ülkenin ikinci büyük takımı ile aralarında küçük bir fark bulunmaktadır. söz konusu takım bizim konumumuzda olsaydı iyi gün taraftarları tarafından çoktan kaderine terk edilmişti. büyük fenerbahçe taraftarınının gerizekalı rakiplerinden farkı da budur zaten.
 • tarihinin en kötü sezonunda destekliyoruz diye övünenlerin mensubu olduğu boktan güruh. bir de galatasaray taraftarına laf atmış siktiğimin embesili.

  2010-11 şikeli sezonunda aynı bu konumda olan galatasaray alt sıralara kadar düşüp ligi 8. bitirmişti sezon sonunda. birileri de malum şike yapmakla meşguldü o zamanlar.

  işte o galatasaray taraftarı ertesi sezon 40.000 kombine aldı. siktir git internette araştır da öyle konuş boş algı kasacağına.

  zaten ertesi sezonun finalini de kadıköy'de bunların götünden kan alarak, analarını ağlatarak şampiyon olarak yapmıştık.

  gidin kendinizi bjk, trabzon taraftarıyla karşılaştırın şikeci ibneler.
 • passolig kart sayısından çıkarım yapmaya çalışan gerzeklerle uğraşmaması gereken taraftardır.

  zira tribün doluluk oranları ortadadır ve fenerbahçe rezalet geçirdiği sezonda bile bu istatistikte liderdir. 8. oldukları sezonda ölü taklidi yapan tipleri muhatap bile almamalıdırlar.
1 entry daha