• tatlı tatlı destekledikleri şikeciyi acı acı sıçan taraftar.

kolay gelsin.
  • genel bir kombine devri başlığı var kı bilmiyorum fakat eğer yoksa kesinlikle açılmalı. maç başlıklarında takımdan çok bilet devri konuşuluyor maalesef
  • dünden beri benfica maçı ve ilgili başlıkları okuyorum, hepsine birer iyimserlik gelmiş. hatta polyannacılık. 1-0 iyi skor diyenlerden tut, cocu’nun planları içinde 1-0 yenilmek olduğunu ve planlarının tuttuğunu söyleyene kadar ne ararsan var. olum adamlar sizi yendi lan. barcelona değil bu, 3-4 yemedik diye sevinilcek bi şey yok yani.
  • en büyük hobisi galatasaray tarafından aşağılanmaktır.
  • zırvalamayı kesip artık biraz sabırlı olması gereken taraftardır. 3. hafta 6 puan geriye düşmüşmüş. olm ne istiyorsunuz bir karar verin; iki gün sonra bitecek tesadüfi başarılar mı? siz de kupa alıp sonra senelerce rezil olmak mı istiyorsunuz? her kalıcı başarı sancılı olur öğrenin artık. küme düşeceksiniz gerekirse ve sabırla bekleyeceksiniz. değil bu sene, belki 2-3 sene yok başarı falan. biraz omurgalı durup beklerseniz her sene kupalara doyan, en geç 5 seneye avrupa’da kupa alan bir takım çıkacak. az iki susun ya.
  • açık ara en salak taraftar. cocu'ya sarmışlar şimdi de. fenerbahçe iflah olmaz bu taraftar varken. sözlükte rakip takım taraftarları bunların salaklığını bildiğinden taşak geçiyor, trollüyor. o derece...
  • zamanında aziz yıllarında "hep destek tam destek" deyip, yönetimin önünü açan, şimdilerde en umutlu olunması gereken bir dönemde, sabırsızca davranıp, yeni yönetimi strese sokan, içinde bulunduğum taraftar grubu.
  • bana göre çok sabırlı bi taraftardır öyleki takimları yıllardır elle tutulur bi başarı kazanamamiştır onlarda hala destekliyorlardır.
  • bir ortamda şampiyonlar ligi müziğini duyunca "aa evet bir zamanlar bu vardı" deyip nostaljik duygularla dolan taraftar.
  • bazı taraftarları fenerbahçe cumhuriyetini de aşmış , fenerbahçe ırkına ulaşmış. başkana da peygamber yakıştırması yapmış . yuh artık. bu neyin kafasıdır.
    12. sıradaki fotoda görebilirsiniz o tweeti
hesabın var mı? giriş yap