şükela:  tümü | bugün
  • başlığı yazınca elbette kutsal bilgi kaynağı tarafından ‘böyle bir şey yok’ cümlesiyle karşılaştığımız teknik direktördür. cidden zor beğeniyoruz ve fakat büyük takım böyle bir şey.
    bir sistemi olacak, olabildiğince coşkulu, atak, seyretmesi keyif ve güven veren bir takım yaratacak, içerde dışarda gerektiği gibi oynatmayı bilecek, pısırık olmayacak, maçı doğru okuyacak , gençlere şans verecek, bulacak, olmadı alacak, yıldız oyuncunun kıymetini bilecek, sadece ‘yetenekli’ oyuncuların transferini onaylayacak ve oynatacak, basın toplantılarında saçmalamayacak, rakiplerini tahrik etmeyecek ancak kendini de ezdirmeyecek, saha kenarında coşkusu ile takımı ve seyirciyi motive edecek, onu geçtim gol atınca ulan neyi yanlış yaptım ki böyle oldu dercesine bakmayacak, istikrarlı olacak, cak, cek vb.
    bu özelliklerin çoğunu bilemedin yarısını göremedikçe taraftarın mutsuzluğu ve isteksizliği artarak devam edecek. çok istediğimiz ve başkanlığa yakıştırdığımız ali koç’ un dahi teknik direktör adayını bilmiyoruz ( ya da ben kaçırdım). bu yüzden en önemli icraatlarından biri olacak teknik direktör seçimi muhtemeldir taraftarın gözünde.umarım aday belli ve istenilen düzeydedir.merakla bekliyoruz efendim.
  • (bkz: şenol güneş) ama o sizi istemez
  • (bkz: diego simeone)
    çok zor ama evet.
  • hoca, oyun, sistem.. tamamen goygoy. bu takım çok daha beter durumdayken tribünler dolmuştur. bizim istediğimiz yeni bir başkan. ali koç falan da değil. yeni biri olsun yeter.