• samatta başı çeker. hayatımda bu kadar yeteneksiz bir adam daha izlemedim ben. güiza yazanların o dönemde çocuk olduğunu düşünüyorum. .adam gayet güzel gol, asist katkısı verdi oynadığı dönemde ve inanılmaz pozisyon yeteneği vardı.
  • yaygın bir görüşün aksine maldonado değil josico'dur.
  • (bkz: milos krasic)
  • (bkz: sabin ilie)

galatasaraylı adrian ilie’nin kardeşidir. adrian ilie iyi çıkınca fenerbahçe de gidip kardeşini transfer etmiştir
  • krasic. adam tek şut çekmeden bir servet alıp gitti fenerden. krasic üstüne çöp tanımam. adam oynamak için gelmedi.
  • kendi izledigim donemden bir 11 yapmam gerekirse...

----------------------------lukovcan

orhan sam----wagenhaus---stoper jailson---koybasi

------------------------------simao
    g.emreciksin-----------------------------------cem karaca
    ------------------------------hotic

----------------------slimani---bestchastnykh

offf, yazarken bile bir an once uyanayim diye debelenip durma refleksi gosterdim, bu ne ya!

bunlarin icinden de oscari birisine vermem gerekirse herhalde cocukluk kabusum olan lukovcani secerim...

forvet hatti icin yillar sonra gelen edit: magrur olma bestchastnykh'im, senden berbat samatta var!
  • bazı suserların futbolun f'sinden anlamadığını gösteren başlık.

adam deniz barış dedi ya la?
    hadi maldonado ve güiza diyenleri anlarım yine, fenerbahçe tarihinin en kötü futbolcusu olmaktan uzak olsalar bile. biri vasat futbolunun yanında nevi şahsına münhasır isminin türkçe karşılığı yüzünden hatırda kalanlardan, diğeri de şampiyonluk maçında kaçırdıkları yüzünden kara listeye alınanlardan.

ama şuraya deniz barış yazmak büyük haksızlık. çok gösterişli değildi tamam ama sahada hep mücadele etti, stoper oynadı, orta saha oynadı, kulübede bekledi arıza çıkarmadı, hep iyi bir profesyonel olarak kaldı. bize de çok güzel bir gol atmıştı. evet dozercemilsporluyum.

imla:edit
  • transfer edildiğindeki potansiyeli ile fb'deki durumu arasında en çok uçurum olanı net milos krasic'tir.

2. samatta
    3. slimani
  • (bkz: milos krasic) şu adamı transfer etmek için 5 sene uğraştı aziz yıldırım yazık...
  • vladimir beschastnykh‘i tek geçerim. o zaman baskılı oynuyoruz; 15 maçta tek gol atabilmişti ve zaten golden sonra kendisi bile attığına inanamayıp çok şaşırmıştı.
hesabın var mı? giriş yap