• bjk,gs ve ts toplamından fazla edeceği kesindir.
  • az önce bilgi geldi payşalıyorum.

“değerli üyemiz,
    kulübümüz, paribu ile yeni bir iş birliğine başlıyor! fenerbahçe'nin en değerli parçası olan üyelerimiz, 9 ağustos 2021'de başlayacak ön satış hakkında bilgi almak, bu önemli fırsattan yararlanmak ve fenerbahçe'nin yanında olmak için https://www.paribu.com/fenerbahce-token adresini ziyaret edebilirler. fenerbahçe spor kulübü b001”
  • coin işine tam girecekken vazgeçmiş girmemiştim bi yanımda ufakta olsa meşguliyet olsun diye girmeyi düşünüyordum. fenerbahçe'm bahane olur yaparız bişeyler.

herkes bilsin amk fenerbahçe neredeyse taraftarı oradadır.
  • borsa değeri* 3,6 milyar lira olan fenerbahçe kripto parasının değeri 5,7 milyar lira?
    ilkinde en azından kanunlarla korunan hisse senedine sahip oluyorum, diğerinde neye sahip oluyorum acaba.
  • uzun vadede (2 yılda) unutulacak parası olanlar için 1. seçenek mantıklı gibi duran token.

9 ay kilitli kalacak tokenlar. 9 ay sonunda yatırılan paralar 15 eşit taksit ile geri verilecek. 15 tl an itibariyle 1.73 dolar yapıyor. 15 ay sonra çıkış fiyatıyla karşılaştırmak için buraya not düştüm.
  • hahaa cok saglam silkeleyecekler. 10 milyon toplam arzi olan galatasaray tokeni 11 dolar 190 milyonluk total arzi olacak fenerbahce tokeninin on satisi bile 4 dolar :d
    on satislar daha ucuz olmasi gerekirken tam bir boru doseme operasyonu olacagi asikar. kisa sureli pumplar haricinde surekli dusecegine yemin edebilirim ama ispatlayamam. bu arza bu fiyat asiri fazla.ytd demek farzmis. ytd
  • merak ettiğim sorular var. 190m arz nedir? 190m arz'a karşılık fiyatı nedir yahu? erc-20 tabanlı demişler diyelim ki fenerbahçe mağazasından şapka alacağız 100 liralık şapka alalım dedik şu an anlık erc-20 transfer ücretleri düşük $12 ortalama $35 yüksek $71 işlem ücreti mi vereceğiz? allah korusun uniswap'da al sat yapsak bu ücretler $200 doları geçiyor.
  • şurada 190 milyon arzı olan başka bir coinin ico fiyatının 30 tl yani yaklaşık 3,5 dolar olduğunu görsek hepimiz dalga geçerdik; ben geçerdim şahsen.

coinin full market değeri bu baz fiyatla 670 milyon dolar eder; fenerbahçe’nin komple takım değeri 110 milyon euroymuş.

fıkra bu kadar.
  • 30 tl sudan ucuz, seneye sampiyonlar liginde bir ingiliz takimini yenince 200tl'den satarim.
    at fav'a bekle.
  • token ekonomisi belli olmayan bir satış.

190 milyon lot ne kadarı 15 tl ne kadarı 30 tl den satılacak belli değil.

dolaşımda ne kadar olacak belli değil.

30 tl den maksimum 200 adet alınabilecek demiş.

böyle biraz arz borsa da bile yok. 5.7 milyar tl mcap. vay vay vay.
hesabın var mı? giriş yap