şükela:  tümü | bugün
 • henüz ağustos ayındayken ve henüz ligin ilk maçları dahi tamamlanmamışken ali koç'un tüm sezonu ayarladığını, var'ın fenerbahçe için devreye sokulduğunu söyleyen it sayısına baktığımızda bir gerçektir.

  fenerbahçe türkiye liginin en güzel açılışlarından birini yaptı dün akşam. tribünlerin doluluğunun yanı sıra, lefter küçükandonyadis koreografisi, tüm stadyuma dağıtılan saygı ve küfür yok kartonları, maç içinde hiç küfür edilmemesi, futbolcularının da sağduyulu davranışları.. takımların rengini ve ismini değiştirsen türkiye'de oynandığını anlayamazsın. öyle bir maçtı.

  ama itler rahat durmuyor.
  içlerinde öyle bir fenerbahçe nefreti var ki. hemen birbirlerini kucaklayarak başladılar saldırmaya.
  türkiye'nin en önemli iş adamlarından birini, üstelik aday olduğu ilk günden beri ilk amacının yeniden saygılı bir futbol ortamı oluşturmak olduğunu söyleyen birini hedef haline getirdiler.

  fenerbahçeliler saygı demekten çok acil şekilde vazgeçsinler. bu itlere saygı duymak fenerbahçe'ye ihanettir.
 • bursa’nın penaltıları verilmiyorsa “var” niçin var godugum. ağlamaya erken başladınız.
 • fenerbahçe nefreti demiş arkadaş. siz kimsiniz de size nefret duyacağız mavili yazar? çapınız nedir?
  ali koç da senin olsun fenerbahçen de! zaten adanademirspor başkanı da onlara karşı topyekün savaş başlatıldığına inanıyor...

  tanım: hayatta sol taşşağım kadar vasfı olmayan yazar beyanıdır.
 • sezonun ilk macinin sonucunun bu kadar abartilmasiyla kesinlesen savas. oha amk ilk mac lan bu,sanki ligin kaderini belirleyen macmis gibi yapilan abarti nedir? kimlerin bu saldiri isini organize ettigini bilmek icin dahi olmaya gerek yok, biliyoruz.
  ali koc yonetimindeki fenerbahce basarili olacak diye gotleri yusuf yusuf edenler var ve bu serefsizlerin futbolla alakalari da yok. korkunun ecele faydasi yok, fenerbahcemiz bu serefsizleri de bertaraf ederek yola devam edecektir.
 • aziz gibi fenerbahçe düşmanı bir ajana alıştırılmış orospu çocuklarının başlattığı savaştır. soysuz yosmaların kaybedeceği savaştır.