şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dün geride bıraktığımız, 16 nisan 2011 fenerbahçe gaziantepspor maçında gördük bu gerçeği tekrar..... nasıl soktu ama dos santos, yaşartacağı gözlere inat?.... acımadı kiiiiiiiiiğ yapmanın lüzumu yok, çığlıklarınızı çok fena duydum..... ahahahaha sikerler!!!!!
 • fenerbahce´nin kendisi yaratmistir bunu. yani fenerbahce´nin sikayet edebilicegi bir sey degildir.
 • sinan engin tarafindan da alti cizilmis guzide tespit

  http://img864.imageshack.us/…16/ahncbb0ciaizatm.jpg

  (bkz: #26750128)
 • türkiye de günümüz taraftar profilini özetleyen cümle. bu ülkede her zaman fenerbahçe konuşuldu. fenerbahçe pendik e elendi hala daha herkesin dilinde ama o sene çanakkale dardanelspor a elenen beşiktaş ı ise kimse hatırlamamakta. yada daha öncelerden lüleburgaz a elenen galatasaray ı bizim gibi futbol u sıkı takip etmeyenler haricinde hatırlayan çıkmaz. ama pendik i herkes bilir takım tutmayanı da bilir tutanı da bilir. bursa şampiyon olur galatasaray şampiyon olur eğer o sene 2. fener ise fenerbahçe şampiyon olamadı olur. kimin şampiyon olduğu değil fenerbahçe nin şampiyon olamayışıdır günün konusu. galatasar ın avrupa dan farklı yeniliip geldiği maçlar pek hatırlanmaz ama fener in sigma olomuc tan 7 caen dan 5 yediği hiç unutulmaz. ( ha bi de beşiktaş ın 8 olayı var bu konuda ama istisnalar kaideyi bozmaz) yani bu ülkede başarı da başarısızlık da fenerbahçe ye odaklı olduğundan hangi takımın şampiyon olduğu kimin ne yaptığı önemli değildir önemli olan hep fenerbahçe yi geçebilmek ve o nu yenebilmekken ki beraberlik bile başarı sayılırken fenerbahçe karşısında (geçen sene ki 0-0 biten gs maçı ve 4 yada 5 sene önceki 2-2 biten trabzon maçlrında gs liler ve ts lilerin beraberliklere 3 lü çektirdiği sabittir) fenerbahçe ve diğerleri olayı sapına kadar doğrudur.
 • şike yaptığına dair ortaya çıkan kapı gibi delilleri görmezden gelip de biz rakiplerimizi son on yılda -üstelik her maç fenerbahçe lehine hakem skandallarının yaşandığı (ki bunların altında aziz yıldırım'ın hakem ayarlamaları olduğu da ortaya çıktı bu süreçte)- şöyle yendik böyle yendik diye onlarca satır saçmalayabilecek herhangi bir geri zekalının kullanabileceği boş laf.

  parayla gözü dönmüş anadolu kulübü yöneticilerinin eteği altına sığınıp da bizi düşürmeyin diye ağlayan takım için zaten kullanılamaz böyle bir kalıp...
 • "süper lig, fenerbahçe' nin 16. sırada olduğu bir ligden ibarettir" başlığı daha doğru olacak ifade!!
 • böyle giderse "+ fenerbahçe" kısmı yalan olacak gibi ama.
 • mevzu başarıysa (bkz: galatasaray) mevzu taraftar vs. ise (bkz: beşiktaş).

  bu fenerliler hangi kafayla kendilerini bu kadar nimetten sayıyor anlamıyorum.

  gs 2 misli başarılı şu fb'den ama şu triplerin yarısı yok adamlarda.