şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir kafadır.
  • ne salak saçma başlıklar
  • beşiktaş çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir takım. ama beşiktaş'ı tutanları gerçekten anlamıyorum.

yani düşünsenize; bi galatasaray taraftarı gelip pis pis, tükürüklerini saça saça dördüncü yıldızından ve avrupa başarılarından bahsetse diyecek hiçbir şeyin yok.

en ufak bir karşı tezin yok. adamların senden daha güçlü ve daha büyük bir takım olduğunu boynunu büküp kabul ediyorsun. diyecek hiçbir şeyin yok. geçeceksin şeref meref meselelerini. kupam yoksa yıldızım yoksa napayım şerefi namusu.

bir fenerbahçe taraftarı gelse ve diğer branşlardaki başarılarından bahsetse, kurulduğu tarihten yana olan şampiyonluklarını saysa, atatürk'ün taraftarı olduğunundan filan bahsetse yine diyecek hiçbir şeyin yok.

sahi neden tutuyorsunuz lan beşiktaş'ı ? tamam çok seviyorum, kazan'a gittim vs ortam güzel insanlar güzel de, napayım lan ben 3. takım olduktan sonra ortamı mortamı ?

galatasaray taraftarı pis bir tip karşımda çirkef çirkef konuşunca cevap veremiyorsam neye yarar şeref meref ortam ?

allah aşkına bir beşiktaş taraftarı güzel bir mesaj atsın bana neden tuttuklarını anlatan.

ha bu arada ligde her şey olabilir. beşiktaş şampiyonluklarını sürdürüp bize yetişebilir, zaten bu sene tek penaltıyla uefa kupasını kaçırdı bana göre, seneye bu kupayı alabilir, hatta şampiyonlar liginde çeyrek finale kadar çıkabilir, çok sevinirim öyle bir şey olursa.

ama şu durumda 3. takım neden tutulur ? tt arena'yı görünce hiç mi içiniz cız etmiyor ? fenerbahçe'nin bütün branşlarda şampiyonluklara oynayan bir takım olması hiç mi moralinizi bozmuyor ?
  • beşiktaş, fenerbahçe ve galatasaray varken ankaragücü'nü tutan beni hayretler içinde bırakmış yazar beyanıdır. cidden söyleyecek söz yok senin gibilere.
  • göztepe varken niye beşiktaşspor, galatasarayspor, fenerbahçespor gibi devlet destekli takımları tutuyorsunuz ?
  • manchester united ve liverpool varken arsenal, chelsea, tottenham, everton, west ham, newcastle, manchester city vb. takimlari tutmak.

real madrid ve barcelona varken sevilla, valencia, atletico madrid vb. takimlari tutmak

bayern munchen varken dortmund, schalke, leverkusen, wolfsburg vb. takimlari tutmak.

troll turnasolu baslik. engelle butonunun varligi beni her gecen gun daha mutlu etmekte.

not: maksadımız ingilizler gibi toplu bir hâlde oynamak, bir renge ve bir isme mâlik olmak ve türk olmayan takımları yenmektir.
  • güle güle bebeyim.
  • hayatı(çünkü; hayat futbola fena halde benzer )bu kadar basit yorumlayabilen yazarları göstermiş başlık. başlığı görür görmez aklıma; thomas gray'in bir şiirinde geçen ve matrix filminin unutulmaz repliği "cehalet saadettir" sözü geldi. ne güzel bir kafa be (!)