• aziz yildirim’in yeni numarasi. azizci medyanin haberi veris sekline de dikkat:

http://m.aksam.com.tr/…kasayi-doldurdu/haber-715005

ne yaparsan yap bos goklerden gelen bir karar vardir. #alikocgeliyor
  • ee ne bekliyordunuz sayın fb'liler? aziz yıldırım'ın kuzu kuzu başkanlığı ali koç'a bırakacağını mı? boşuna hiç heveslenmeyin aziz yıldırım aday olacak ve başkan olacak . kendi istemediği sürece başka biri fenerbahçe'nin başkanı olamaz!!!
  • virüs gibi adam, yayıldıkça yayılıyor.

kıran kırana mücadele olacaktır lakin aziz yıldırım istemediği sürece bu koltuğu bırakmayacak.

keşke diyebilsem : #alikocgeliyor
    bir umuttur yaşamak.
  • hedef 1 milyon üyeydi. bu hızla üye sayısı artarsa 4 yıla 1 milyon üye tam olur.
  • akla suriyeli mültecileri getirmiştir. neden bilmiyorum.

(bkz: serbest çağrışım)
  • türkiye'de siyasi partilerde ve futbol kulüplerinde bulunan en büyük sıkıntı bu üye alım sistemi. başkan yeni üyeleri kafasına göre aldığı için seçim kaybetmiyor. beni de benim getirdiklerim oylasa ben de gitmem. bu konuda tek istisna galatasaray kulübü. bu yönden bir beşiktaşlı olarak galatasaray ı takdir ediyorum. liseden mezun olanların direkt üye olabilme hakkı ve dışarıdan alınan üyelerdeki kısıtlamalar (bunu yanlış hatırlıyor olabilirim) bir adamın kendi hanedanlığını kurmasını engelliyor. bu sebeple galataray birçok konuya hızlı reaksiyon veriyor. mesela dursun özbek in gönderilmesi buna çok güzel bir örnek. fenerbahçeli dostlara da şunu söylüyorum ali koç inşallah seçilir ama çok umutlu olmayın derim ben.
  • önümüzde seçim var.

bir çok bireysel fenerbahçeli bu seçimler için parasını ödeyip üye oluyor.

bunların dışında aziz yıldırım'ın ve ali koç'un üye yaptığı seçmenler de olabilir.

bu durum seçime gölge düşürmesine rağmen fenerbahçe lehine sonuçlanıyor maddi olarak.

hedef 1 milyon üye projesi kapsamında tüzük tadili yapıldı fenerbahçe'de.

eski tüzükte yeni üyelerin sayısı mevcut üye sayısının %10'unu geçemiyordu.

kongre bunu kaldırdı, üyelik ve temsilci üyeliğe kabulde sayısal
    sınırlama yok artık.

ancak bu işin suyunun çıkmaması için bir ara karar alınmalı ve son 1 yıl üye olan kişilerin bu seçimde oy kullanması engellenmelidir.
  • %20 ile alınan üyenin (yani temsilci üye) oy hakkı yoktur. bir işe yaramaz seçimlerde. ne zamanki tam üye olurlar o zaman oy hakkı olur.

ancak eski üyelerin eş çocuk gibi yakınlarını %20 ile üye yapma hakkı varmış, o zaman durum vahim demektir.

edit:eski üye şartı
  • canim kulubumde kongreler demokrasi soleni olarak gecerken sikeci tayfa kendi secimlerinde bile sike yapiyor.
hesabın var mı? giriş yap