şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe eski başkanvekili nihat özdemir'in, 'cemaat fenerbahçe'yi ele geçirmek mi istiyor?' sorusuna verdiği cevap. haber
 • "dekoder nihat" zihniyetinden hala kurtulamadığımızı gösteren, "cemaatin fenerbahçe'yle ilgilenmiyoruz tavrı"nın yancısı beyanat.
 • fenerbahçe’nin yeni yönetim kurulunda yer almayan nihat özdemir, cemaat fenerbahçe’yi ele geçirmek mi istiyor sorusuna, “fenerbahçe’nin 2-2,5 milyon cemaat mensubu taraftarı var, onlar da başarı için benim kadar dua etmiştir” dedi.

  cemaate destek sürüyor

  trt-1'de katıldığı programda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan özdemir "cemaat fenerbahçe’yi ele mi geçirmek istiyor" sorusuna, 11 aylık başkanvekilliği döneminde, bir cemaatin fenerbahçe'yi ele geçirmek gibi bir hareketini görmediğini söyleyerek yanıt verdi.

  medyada bazı yazarların bu olayı serüven haline getirip yazı dizisine dönüştürerek kamuoyunu yanlış yönlendirdiğini söyleyerek ruşen çakır'a da tepki gösteren nihat özdemir şöyle konuştu:

  "bu hem maalesef fenerbahçemize, türkiyemize, hem cemaatse cemaate, yargı sürecine, içeride bulunan tutuklu arkadaşlarımıza tesir eden hiç yaşanmaması gereken konular olduğuna inanıyorum.
  11 ayda cemaat gelecek fenerbahçe'yi ele geçirecek gibi en ufak hareket, ima görmedik. başbakanımız da bu konuya uçakta cevap vermiştir. onun için bu konuları kapatalım. çünkü benim 20 milyon taraftarım varsa bu 20 milyon taraftarımın 2-2.5 milyonu da cemaat mensubu arkadaşlarımızdır. onlar da fenerbahçemizin başarılı olması için benim kadar iyi niyetli olarak onlar da dua etmişlerdir."

  nihat özdemir cemaati eleştiren taraftarlarını marjinal ilan etmişti
  1 mayıs’ta sol açık taraftar grubunun cemaat aleyhine açtığı pankartların ardından zaman gazetesine konuşan nihat özdemir, o dönemde yaptığı açıklamada cemaati eleştiren fenerbahçe taraftarlarını marjinal ilan ederken, cemaate sıcak mesajlar yollamıştı.

  (sol - haber merkezi)
 • şaşırdık mı hayır. ortada bunca şey varken utanmadan galatasaray'a laf çakma derdine düşmüşler birazdan gelip kıvırmaya başlarlar.
 • (bkz: nihat özdemir) : şike davasının dokunulmazı, üçüncü havalimanı ihalesinin büyük ortağı.

  bu galatasaray taraftarlarını da balyoz-ergenekon'un fason olduğuna inan(a)mayan nazlı ılıcak'a benzetiyorum:
  ergenekon kumpas, balyoz uydurma, askeri casusluk iftira, poyrazköy tuzak,
  e peki şike; "yok aziz yıldırım yapmıştır kesin".
 • (bkz: #62285583)
  kafasını kuma gömen kuşların birazda buralarda ötmesini bekliyoruz, cihan kamer ismini de dikkat çekmek istiyorum, fb deki yapılanma yönetici düzeyindedir..
 • totalde 2 milyon cenaatcinin olmasi bile supheliyken, 2 milyonu fenerbahce taraftari olmasi baya bi ucuk kaciyor. bide bu tur rakamlar turkiye ortalamasini yansitiyor butub takimlar icin. 2 milyon fenerbahceli varsa 2 milyon gsli 1.5 milyon bjklide olmasi lazim. benim mal arkadasim zannediyorku fener cemaatcilere her hafta pilav ayran veriyo o yuzde hepsi fenerli. ama butun futbolculari feto sempatizani, fetonun bizzati kendisi gs li, ama geri kalan butun cemaat fenerli. ıste boyle mal olmak gerekiyor bunlara inanmak icin
 • galatasaray fg 'nin son çırpınışları. fetö terör örgütünün spor takımısınız malesef