şükela:  tümü | bugün
  • trabzonspor, gençlerbirliği, adanaspor, ankaragücü, bursaspor, samsunspor, rizespor, konyaspor, denizlispor, diyarbakırspor, malatyaspor, gaziantepsor, newcastle united, liverpool, chelsea, arsenal ve hatta beşiktaş'lı olmaktan daha kötü bir durumdur fenerbahçe'li olmak.

edit: hiç kasmayın!
  • gurur, ihtiras, hırs, sevinç,ızdırap,aşk gibi duyguları ve daha bir çoğunu içinde bulunduran olgu.
    yasamayan bilemez.
  • cok saglam bi ki$ilik isteyen, hastalikta saglikta, olumde kalimda, hatta reglken bile bu yuke gogus gerebilmeyi gerektiren bi ugras.
  • arada bir keşke olmasaydım dedirten, pis birşeydir. adamı ağlatır kahreder. sadece kazandığın ve mutlu olman gerektiği zamanda anlarsın bu işteki saçmalığı ve sevinmeyi bırakırsın. kaybettiğinde ise bunları düşünecek halin kalmaz, haftan zehir olur. acıdır, bol bol yenir.
  • oyledir boyledir denilemeyecek kadar değişik hadise, kalp atışı, tuy dikelmesi..
  • (bkz: #7354593)
  • bir sürü kisinin abuk sabuk laflarini dinlemek, "he evet haklisin deyip" geçmeye çalismak. takimini çok sevip kulaklarini baska herseye tikamak. herseyden önce takiminin her halinde arkasinda durmak, kötüye kötülükle karsilik vermemek...

bir çok rakip taraftar asilli asilsiz yükleniyor fenerbahçeye. belki haklilar belki haksiz ama dönüp su koca türkiye ligine bakildiginda fenerbahçe nin tek sivrilen dal olmadigini göremiyorlar, görmek istemiyorlar. tuttuklari takimin, fenetbahçenin lekesinden fazla lekesi olsa bile hala devam ediyorlar. ben demiyorum ki insanlar gördükleri yanlislara sessiz kalsinlar, dönüp bir zahmet birde arkalarina baksinlar.

çuvaldiz diyorum, özelestiri diyorum; ama nafile, görüyorum...
  • yüksek kalp krizi riskini beraberinde getirse de asla vazgeçilemeyen birşeydir,çoğu kişi de anlamaz. biz de onları anlamayız.