şükela:  tümü | bugün
  • fenebahçe taraftarı her zaman olduğu gibi bugünde dimdik durmuştur ve siyasi şov yapmaya gelen fenerbahçe düşmanlarının kirli siyasetine alet olmayarak gereken dersi vermiştir. video

maç öncesinde stad dışında ve maç başlamadan protokol tribünü önünde sayıları en fazla 30 40 tane ile sınırlı olan, kirli siyasetini fenerbahçe'nin menfaatlerinden üstün tutan ve 3 temmuz davasına ihanet etmekte herhangi bir beis görmeyen sahte fenerbahçeliler dışında hiç kimse bu akşam fenerbahçe düşmanlarının oyununa gelmedi.

hepsine bu dik duruşlarından ötürü şahsım adına teşekkürü borç bilirim.

son olarak mazbatasını fenerbahçe tribünlerinde arayanlar şike kumpası döneminde fetöcülerle bir olup fenerbahçe'ye karşı savaştıklarını unutmuş olmalılar.

ama...

herkes unutur, fenerbahçe unutmaz!
  • ekşicileri hayal kırıklığına uğratmıştır.

orası kadıköy orada sadece fenerbahçe ve fenerbahçelilerin adına tezahürat yapılabilir.

fenerbahçe düşmanlarına değil.
  • fenerbahçelilerin kendi camialarına hiç yakışmayan ayıbı olmuştur.

editoğluedit:
    maça giden arkadaşlarla konuşup bir iki farklı videodan tezahüratları seyredince fena trollendiğimizi anladım, adamlar bayaa bağırmışlar işte...
    demek ki başlığı açan ve destekleyen bir kaç troll olduğu zaman dezenformasyona geliyoruz düpedüz...
    ezberden kınamamak gerektiğini öğrendim...
  • fener taraftarı sandıkta gerekeni yaptı. öpüp başınıza koyun.
  • fetö güçlüyken savcılarını kulübe üye yapıp halı saha maçlarına çıkartan,

fetö hükümetle ters düşünce tekmeyi ilk kendi vurup mağdurmuş gibi numaradan ağlayan,

17-25 aralık'ı savunurken*, 3 temmuz'a kendi pislikleri ortaya döküldü diye ''kumpas'' diyen,

ülkenin en menfaatçi camiasının taraftarının şaşırtmayan davranışıdır.

ortamlarda da ''cumhuriyet'in takımı, atatürk'ün askerleriyiz'' dersiniz kim bilecek.
  • siyaset ayrı, futbol ayrı.

kendisine oy vermiş olsa dahi hiç bir fenerbahçeli o stadta fenerbahçe düşmanlarının adını haykırmaz.

satılık taraftar gruplarıyla karıştırmayın.
  • eger bu sloganin atilmama sebebi ekrem imamoglunun desteklenmemesi ise fenerbahce takimina boyle bir taraftara sahip oldugu icin cok uzulurum.

bir takimin sikindirik sampiyonlugu kaybedildi diye, memeleketin kaderini degistirebilecek olaylarda diktatorlukten yana tavir almanin tek bir aciklamasi olabilir; comarlik.
  • tek sebebi, derbi atmosferidir.
    o atmosfer ve konsantrasyonda hiç akla gelmemiş olması muhtemel.
    ayrıca, kadıköy'de imamoğlu'nun oyu %80. hatırlatayım dedim.
  • başlık çok naifçe açılmış. olayın aslı; mazbatam da mazbatam diye stad stad dolaşan eski samanyolu tv yorumcusu ve şike kumpası savunucusuna fenerbahçe taraftarının siktiri çekmesidir. arz ederim.
  • demek siyaset ayri, spor ayri?

isgal altinda olan istanbul’da isgal kuvvetleriyle top oynamakta apayri birsey o zaman.

hangi ust akil ile bu taraftarin susturuldugunu anlayan anliyor. sozde spormus siyasetmis, seni susturan kisiler siyasi, gelmis ikisi ayri diyorsun. fislenmeyeyim, gotum uc bucuk atti, kombinem yanar demiyorsun da...

hassiktirin lan ordan taraftar zirvalari...

not: fenerbahce taraftariyim, sizden utandim. bu fenerbahce ataturk’un takimi diyorsaniz, siz bu fenerbahce’nin taraftari degilsiniz!