şükela:  tümü | bugün
  • vahim durumdur .
    yüz yıllık çınarı şu hale düşürenler utansın.
    not: futbolda diye belirtmemiz gerekiyormuş. basketbolda euroleague kupası aldık diyen sığırları gösteren başlık olmuştur. bende biliyorum aq euroleague aldığımızı senin anlamadığın futbol özürlüsü gibi davranıp futboldan bihaber olman , illa tane tane mi yazalım? dün oynanan maçtan sonra bugün sabah böyle bi başlık açılmış hala anlamayıp sikko sikko işler yapiyon ama işte ne yaparsın beyin bedava!
  • nice yıllara...
  • tamam.

daha 1 yıl önce alınan euroleague kupasını nerene soktun ??

basketbol spor mu değil, yoksa uluslararası arenada alınan kupalar mı sayılmıyor ??

(bkz: 2016-2017 euroleague şampiyonu fenerbahçe)

edit: evet "futbolda kupa alamayan" yazman gerekiyor beyinsiz. aksi taktirde tespitin yanlış oluyor ve ayarı yiyorsun...

elin oğlu gelip kapağı takınca "tono toono mu yozolum"

haydi şimdi siktir git !!!
  • oop basketbola geri dönmüşler bu güzel haber, daha da beter olmanız dileğiyle çirkef camia.

(bkz: yallah basketbola)
  • normal bir durum. her döngü sona erer. sadece doğru zamanı beklersin bazen.
    her şeyin hayırlısı diyelim.
    ama "aaa basketbol" diyen amın oğulları da gelmiş hayırlı olsun.
    bu yavşakların takımı da sahaya çıkmamış, ligde benim altımda. bir de sorsan takımını kupalar için sevmemiştir bu dingil!
  • basketbol kupasını söyleyen sığırlar için özellikle fenerbahçe futbol kulübü olarak belirtilmesi gereken başlık.
  • şikebahçe 10 yılda 1 şampiyon olan bir takım haline gelmiştir. türkiye'de beşiktaş'ın gerisinde kalıp 3. büyük durumuna düşmüştür.

not: en büyük spor
  • sürenin daha da uzamasını temenni ediyor başarısızlıklarının devamını diliyorum.
  • fenerbahçe' nin değil, fenerbahçe futbol takımının 4 yıldır kupa alamaması olacak o. böyle salak başlık açılırsa birileri de gelir altına haklı olarak diğer branşlarda alınan kupaları nerenize sokacaksınız der. bir şeyi de doğru yapın amk.

tanım: 100 yılı aşkın kulüp tarihinde, ilk kez futbol takımının 4 yılı kupasız kapatması durumudur ve aziz yıldırım bu bilgiyi alıp bir yerine sokabilir.