şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok zorlu sayılmaz ama bu fikstürden 17 puan alırsa ciddi şampiyonluk adayı olur fenerbahçe.

fakat ben hala fenerbahçeden etkili oyun göremedim bu yüzden ufak bir kırılmada aykut yine istifa eder.
  • başakşehir ve beşiktaş maçlarından 2 veya 4 puan çıkarmak fenerbahçe için şampiyonluk demek olacaktır. bu nedenle bu 2 maçtan en iyi ihtimalle 1 puan alırız.*
  • fenerbahçe'nin 20 puan alıp şampiyon olacağı fikstür.*

edit: 20 puan olmuyor diyenler varya, işte onlar kalpleri çok temiz insanlar :)
  • bu 7 maçta 0 mağlubiyet göreceğimize eminim ama kaç galibiyet görürüz bilmiyorum. tahminim, bir tanesi hükmen galibiyet olmak üzere, 5 galibiyet görecek fb. hangisi hükmen galibiyet olur yazmama gerek yok diye düşünüyorum. *
  • aykut kocaman futbolu diye susanlar, 8 hafta sonra da susacak.
  • minimum 15 puanı var burada fener'in.maksimum 18 çıkarır

trabzon 1 puan (3 olabilir)
    gençler 3 puan
    başak 1 puan (0 olabilir)
    alanya 3 puan
    beşiktaş 1 puan (3 olabilir)
    akhisar 3 puan
    malatya 3 puan
  • bu futbolla çıksa çıksa 11 puan çıkar buradan. at fava bekle.
  • 22 puan alırsa fenerbahçeyi şampiyon yapacak olan 7 haftalık periyod. hadi kanaryam yaparsın be.
  • bir galatasaraylı olarak tahminlerim:

19. hafta trabzonspor - fenerbahçe - garanti 3
    20. hafta fenerbahçe - gençlerbirliği - garanti 3
    21. hafta başakşehir - fenerbahçe - muhtemel 1
    22. hafta fenerbahçe - alanyaspor - muhtemel 3
    23. hafta beşiktaş - fenerbahçe - garanti 0
    24. hafta fenerbahçe - akhisar - garanti 3
    25. hafta malatyaspor - fenerbahçe - muhtemel 1

galatasaray açısından en iyi senaryo: 12 puan
    fenerbahçe açısından en iyi senaryo: 18 puan
    benim tahminlerimin toplamı: 14 puan
  • ben trabzonspor maçının zannedildiği gibi kolay geçeceğini sanmıyorum bu sefer.
    bu hafta konyayla berabere kaldılar ve galibiyete olan ihtiyaçları arttı. ayrıca yeni stadda taraftarın avni aker'de olduğu kadar taşkınlık yapacağını düşünmüyorum.

onun dışında başkaşehir deplasmanından umutluyum ancak beşiktaş deplasmanı mağlubiyet kokuyor.

diğer maçları yenemezsen zaten şampiyon olma.

tahminim : 14 puan