şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe teknik direktörü = akp genel başkanı ve başbakan

bu iki makamda kağıt üzerinde birileri tarafından yönetilir görünür ama herkes bilir ki aslında bu makamlar aziz başgan ve tayyip'in yönetimindedir. sırf canları istediği için bile milyonların iradesini görmezden gelip bu adamları saniyesinde kovabilirler.

(bkz: ersun yanal)
    (bkz: ahmet davutoğlu)
  • böyle düşünenlere hep acıyarak baktım.. çaylak olmasam uzun uzun yazardım şuraya herkes okusun diye ama yazamıyorum işte..
  • anladığım küçük enişte bakanlar kurulunu karılara göre ayarlıyormuş.

not: karılar için bütün bayanlardan özür dilerim orjinali öyle.
  • 112 yıllık fenerbahçe'nin, kurtuluş savaşı sırasında görev almış, bu ülkenin kurucusu atatürk'ün ziyaret ettiği ve taraftarıyım dediği kulübün, 17-18 yıl geçmişi olan ve bundan 100 yıl sonra olup olmayacağı belli olmayan bir siyasi partinin simülasyonu olduğunu iddia etmek, en basit tabir ile akıl tutulmasıdır.
  • galatasaray,fenerbahçe ve beşiktaş gibi camialar cumhuriyetten önce kurulmuşlardır.
    bu kadarda camiaları rencide etmeyin.
  • fetö ye t shirt basıp giyen.
    başı sıkışınca saraya koşan.
    takımında onlarca fetöcü olan
    td si ülkeyi dolandıran

takım taraftarının beyanı.
  • "tek adam yönetimi" konusunda katılabileceğim ama herkesin kendi kapısının önünü temizlemesinden önce de gerisine asla katılmayacağım konu başlığı.
  • tek bir seçim bile kaybetmeyen akp'nin futbolda ki "simülasyonu" fenerbahçe son maçlarda çeşitli katakulliklerle 4 kez şampiyonluk kaybetmiştir.

söyleyeceklerim bu kadar hakim bey