26 entry daha
  • aile dilenci mi de burdan gelir elde ediyor?
    bu para nedir?
    kan parası mıdır?
    ali geri mi gelicektir?

muhteşem bir fikirmiş gibi para ailesine gitsin diyip durmayın. fenerbahçe'nin acilen satıştan kaldırması gereken t-shirt'tür. böyle bişey den para kazanılmaz. a.q napıyoruz biz beyler.
  • futboldan anlamayan dolayisiyla şike vs. olaylardan bagimsiz bir insan olarak beğendiğim formadir. tabi ki herhangi bir çıkar uğruna yapılmışsa hayal kırıklığıdır ancak birazcık satış - pazarlamadan anlıyorsam bunun en azından ticari getiri maksadıyla yapılmadığına eminim.
  • ali ismail korkmaz'ın türkiye'nin che'si olma yönünde olduğunu gösteren işaret.

(bkz: devrimci değerlerin kapitalistler tarafından metalaştırılması)
  • fenerbahçe'min yaptığı güzel bir tshirttür. ama benim kafama bir şey takıldı, gezi şehidi nedir lan? adam genç yaşta üç beş şerefsiz tarafından genç yaşta dövülerek öldürdü. ölümü çok acı, eyvallah. ama her boka da şehit demeyin artık.
  • bunu yapan para da kazandığı için vardır. bu sayede bir insanın anısını yaşatacak bir ürün ortaya çıkmıştır. çok da güzel olmuştur bence. bunu beğenmeyen de almaz, bu kadar basit.
  • fenerbahçe korkmaz deyip, ali ismail'in adını yazmaya dahi korkmaktır.

yazıklar olsun.
  • vaktiyle ne yazdıysam bir bir haklı çıkaran t-shirt..

(bkz: maximus decimus meridius/#40503827)
  • "kapital asılacağı ipi satan adama denir" sözünün haklılığını gözler önüne sermiştir. açıkçası böyle bir tişört yapılmasına karşı değilim. ancak böyle bir tişörtün 35 liraya satılması nedir abi? işte bu ali ismal'i kullanmaktır açıkçası. yap tişörtü sat maliyetine. bugünün şartlarında yapacağın en önemli şey bu zaten.
  • yarrak gibi t-shirt'tir. bundan prim yapan bütün fenerbahçe yöneticilerin götüne koyayım.

ali ismail gibi bir insanı kendi boklarına bulaştırmasın yöneticiler. bir de 35 tl fiyat çekmişler utanmadan. tayyip'e yavşayan ben miydim ulan? yürüyün gidin girin kodese de fenerbahçe olarak rahatlayalım be.
13 entry daha
hesabın var mı? giriş yap