• (bkz: negredo)
    (bkz: love)
    (bkz: pektemek)
    seç beğen al.
  • bu yaştan sonra bize (bkz: scouting) yaptırıyorlar napalım kader utansın. fenerbahçeli tüm yazar arkadaşları bu olaya el atmaya, karınca misali işin ucundan tutmaya davet ediyorum. (bkz: damien comolli) anlamasan da buraları okuyorsun biliyorum.

tamam çok borcumuz var (621 milyon euro), evet alacaklarımızın bir kısmı temlikli (bir milyar 360 milyon lira) ama iyi bir golcün olmadan olmaz arkadaş. soldado iyi oyuncu imiş (valencia'da iken) zamanında, çok ta gayretli ama olmuyor, artık onun da bir gözü kulübeye bakıyor.

dünkü benfica maçında bu eksikliği fazlasıyla gördük. (bkz: orta yuvarlağın rakip yarı alana bakan dilimi) ne geldiğimizde kilitleniyoruz. kanatlardan yapılan ortalarda da hava topu hakimiyeti olan bir isim yok. dolayısıyla netice alınamıyor.

bize gol lazım, bir sürü gol.

ve bunun için de bitiriciliği üst düzeyde, kuvvetli, yetenekli, süratli, genç bir santrafora ihtiyacımız var. ama rica edeceğim hollandalı (bkz: vincent janssen) olmasın. benim adayım (bkz: paco alcacer).
  • ben sezon bittiğinde söylemiştim bu takıma bir forvet bir kaleci şart arkadaş! şart!
    koskoca cl maçına forvetsiz çıkıyoruz şaka gibi ya
  • (bkz: ali lukunku)
  • alper potuk oynadıktan sonra bence o mevki kapatılsın.
    adam da almayalım.
    artık santraforsuz oynamaya alıştı fenerbahçeliler.
    diğer takımlarda alışır elbet.
    satrafor dediğin nedir ki. gereksiz
    ne kadar santrafor varsa allah belasını versin.
    biz ölelim fenerbahçe yaşasın
    (bkz: delirdik fıttırdık)
hesabın var mı? giriş yap