*

şükela:  tümü | bugün
  • çok az kişi görmüş ve lig tv denen yanlı kuruluş değinmemiştir bile ama kuyt'la birlikte topa yükselen sow net ofsayttır. kimse bana ofsayt değil demesin önce pozisyonu dikkatlice izlesin.
  • trt'nin pierosuna göre ofsayttır. ligtv'de şansal, hakan, tümer üçlüsü değinmiştir ancak o kadar ince bir ofsaytı hakemin yakalamasının çok zor olduğunu, bu sebeple hata sayılamayacağını söyleyip geçiştirmişlerdir.
  • he amk he...

yılların pasif ofsayt kuralının da amına koydunuz.

lig tv'de de yorumlanmıştır.

18 cm ofsayttır ancak uefa'nın kuralına göre önemli olan topun kime gittiğidir o yüzden gol nizamidir denilmiştir.

hatta tümer metin o zaman sow'un indirip emenike'nin vurduğu da gol deyince, markus mavi ekran vermiştir. yani işte ben de onu diyorum, değişebilir yoruma göre bık bık bık...

boru gibi goldür.

sen 10 kişi kalan takım karşısında zerre kadar karakter gösteremeyip sahadan silinen takımına bakmayacaksın, ikinci yarı 4 tane gol yiyeceksin kalesinde devleşen kalecine duacı olacaksın, cüneyt çakır takviyesiyle 1 puanı kurtaracaksın sonra da

eme ö de ifsıyt, eme o da fııl...

ezilip de bu kadar ağlamak...
  • nizamidir. kale ile sow arasında veya aynı hizada iki rakip oyuncu olmadığını varsayarak konuşursak yeni ofsayt kuralına göre topa dokunmadığı ve topa müdahale etmeye çalışan herhangi bir defans oyuncusunu aktif olarak engellemediği için ofsayt durumunda değildir.