şükela:  tümü | bugün
  • son dönemde iyice göze çarpan gerçeklik. özellikle lens transferinden sonra.

adamlar resmen fenerbahçe'de pişen adamları a takıma alır gibi transfer ediyorlar, kendilerinde forma şansı bulamayan ya da taraftarın benimsemediği tipleri de buraya gönderiyorlar. yakında kjaer'i alıp ersan adem gülüm'ü bunlara gönderirlerse şaşırmayın yani, o derece.

istanbul takımları arasında rekabet bitti artık. bjk ayrı bir yerde, öbürleri ayrı. net.
  • basligi acan arkadasi bastan tebrik ederim. simdi esra ve ceyda kardesler bu arkadasin oltasina takilip besiktas'a yardiracaklar.

elimde cipsim beklemedeyim.
  • bu beşiktaş taraftarını ve bu 100 yılı aşkın takımı bir gün bitirecek şey, taraftarının en küçük başarıda hemen "oldum" demesidir. insan ne oldum değil ne olacağım demeli, bunu unutmayın ey beşiktaş taraftarları!

not: aklı başında bjk taraftarlarını tenzih ediyorum.
  • (bkz: geldi)
  • ibretlik tespit. hiç öyle ergen engelle hede hödölerine girmeyin adam haklı mk.
  • lens'in transferiyle birlikte iyice tescillenen durum.

yalnız fenerbahçe biraz da yerli futbolcuya yönelirse iyi olur, beşiktaş'taki yerliler yaşlanmaya başladı çünkü. biraz dikkat.
  • bu aşağılık kompleksiyle yaşamak zor olmuyor mu? fenerbahçe beşiktaş'ın paf takımı değil olsa olsa abisi olur. sizde abisinin eskisini giyen kardeş olursunuz.
  • rekabet bittiden öncesini okuyamadım.
    allah akıl fikir versin. taşak geçebilmek için de tinersiz kafa gerekiyor demek ki.

taşak geç, hobi olarak yine geç de, kendini taşak oğlanına çevirme sonunda.

not: sikik fener
  • bırakın geçsinler dalgalarını. maalesef güçlü her zaman haklıdır tr'de.
  • (bkz: hiçbir entry'si olmayan başlık)

ulan sözlük ne hale geldi be...