şükela:  tümü | bugün
  • nafile bir çabadır. aziz başkan iki transfer yapsın yine dönerler futbola.
    edit: burayı yine a spora çevirmiş renkliler. bir siz bir a spor seviniyor.
    şampiyona 1 milyon euro ödül veriyorlar alın tepe tepe kullanın.
  • koyu galatasaraylıyım. euroleague, futbolla masturbasyon yapan spor cahillerinin anlayamayacağı ve bu sene inşallah fenerbahçenin olympiakos'a koyup kupasını kazanacağı önemli bir organizasyondur.
  • bir tinerci agliyor gozleri yaşlı,
    selulozik tiner severdi, nalburlar asti.
    agla tinercim agla, ben de ağlayayım
    sana sn cumhurbaşkanınızdan kupa bağlayayım.
  • bir beşktaş' lı olarak gayet önemsediğimden, olmadığını düşündüğüm çabadır.
    fener' e helal olsun ayrıca.
  • eurochallenge'ı kazandıklarında ortalığı inletenler gelmiş euroleague'i küçümsüyor... futbol kulübü değilsin sen spor kulübüsün, bu tarz başarılar elbette önemli... yunanistan'da rusya'da yok şu muhabbetler ya!

neyse özetle; güzel şaka ama komik değil!
  • fenerbahçe taraftarını anlıyorum aslında. futboldaki başarısızlık onları bu noktaya çekiyor. uefa'da gruplara kalmak mı, eurolig mi deseniz 100 fenerliden 50'si, uefa'da gruplara kalmayı tercih eder muhtemelen. şampiyonlar ligi grupları mı, üst üste 3 sene eurolig almak mı deseniz 100 fenerlinin 100 tanesi de şampiyonlar ligi gruplarına katılmayı tercih eder.

ama burada sorsanız eurolig onlar için çok önemli ve gerçekten büyük bir başarı.
  • neticede basketbolda şampiyonlar ligine denk bir kupadan bahsediyoruz.
    bunu hakikaten önemsememizin sebebi futbolun gerçeğinden kaçmaktan ziyade uluslararası üst seviye bir organizasyonda ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşamak.
    yani siz ne derseniz diyin galatasaray ve beşiktaşlılar pazar günü dünyanın dört bir yanında sporseverler sarı lacivert formalıları seyredecekler.
    bu takımımız ve ülkemiz için çok önemli bir prestij kaynağı.
    kıskananlar çatlasın diyorum sadece.
  • türkiye liglerinde futbol takımı tutmayan bir insan olarak, nedense bana daha çok galatasaray ve beşiktaşlıların euroleague'i değersizleştirme çabası olarak görünen durumdur.

euroleague gayet büyük ve önemli bir organizasyondur. futbol holiganı, fatih terim, ergin ataman, şenol güneş, selçuk inan, oğuzhan özyakup, volkan demirel gibi adamları seven futbolseverler anlamayabilirler. normal karşılamak lazım, vizyonları belli.

fenerbahçe yönetiminden nefret etmeme rağmen bu sene kupayı inşallah kazanırlar, hak ediyorlar.
  • tinerciler sözlükten uçurulsun kampanyası başlatmanın farz olduğunu gösteren andaval zırvası.