şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe'nin tekmeye ve faule dayalı hakem korumalı kaos oyun planı pozisyon pozisyon gösterilmiş, hakem de sağolsun verilen görevi yerine getirmiş görmüş çalmamış, görmüş devam ettirmiş ve nihayetinde birilerinin istediği skora maçı bağlamış.

http://www.haydikalkayaga.com/…-ve-faule-dayal.html
  • rüzgardan yere düşen beşiktaşlı oyuncuların mentalitesine göre daha omurgalı olduğu kesin olan oyun planı.

edit: https://twitter.com/…status/969503568146419713?s=19

linkte görüleceği üzere pepe uçuyor. 'şerefli' camianın 'hakkı'yla oynayan topçusu. yersen.

edit 2: pozisyona ofsayt çalındığını ben de biliyorum güzel kardeşlerim. sadece beşiktaşın mentalitesini göstermek için koydum videoyu. a bu arada pozisyonda ofsayt yoktu, beşiktaşlı oyuncu geri oynuyor.
  • kaostan, karmaşıklıktan beslenen türk futbol medyası için muazzam plan.

fenerbahçe doğru yolda.
  • yaklaşık 15 senedir tatbik edilmektedir - yeni stadları ile beraber
  • beyni olmayan tinerci başlığı.
  • adamlar video video açıklamış buna rağmen bazı fanatikler görmemek için elinden geleni yapıyor. ulan dün maçta soldado denen it piçlik yapana kadar hangi beşiktaşlı futbolcu oyunu gerdi? kornerde pepe'nin dokunmasıyla yerlerde sürünen soldado değil miydi, peki josef? tolgay'a laf eden adamlar neden dönüp kendi oyuncularına laf edemiyor, fanatik olmak öncelikle salak olmayı gerektiriyor ondan sanırım tüm bunlar. rüzgardan sadece beşiktaş'ın futbolcusu mu düşmüş?

en ufak pozisyonda tüm yedek kulübesi neden sahaya girdiniz arkadaş? bu teknik kadro ilk defa futbol maçını dün mü deneyimledi de bu kadar abartı şekilde her boka hurra hakeme el kol yaptınız?

beşiktaşla ilgili her boku dersiniz ancak bu takımın amacı asla oyun oynamamak ya da oynatmamak olmadı. bu mantalite sizin sevgili pep kocamanınıza ait. neden? çünkü adam futbol oynanırsa sittin sene galip gelemeyeceğini biliyor, tıpkı şenol hoca'nın maç gerildikçe bunun fener'in işine geleceğini bilmesi gibi.

bu işin beşiktaş'ı, galatasaray'ı, fenerbahçe'si yok. gerizekalı her yerde gerizekalı, renk ayırt etmeksizin. sokayım ülkesine de futboluna da gerçekten. bir camia nasıl taraftarından, yönetimine kadar bu kadar eyyama batar arkadaş? aziz yıldırım bu mallara müstahak, olan da aklı başında taraftarlara oluyor.
  • tarihinin en iyi kadrosuna sahip beşiktaşıyla, tarihinin en kötü fenerbahçesini ve üstelik kendi sahalarında bunlara ilâve rakipleri 2 yıldır hakemler tarafından 9 kişi bırakılmasına rağmen yenemeyen bir beşiktaş taraftarının saldıracak kişi/durum bulamadığı durumda hezeyana düşüp yaktığı beyninden vardığı bir çıkarım.
  • özellikle mehmet ekici denen futbol hayatı bitmiş tipin başını çektiği futbol sistemi

genelde beşiktaşa karşı oynanır çünkü futbol oynayarak altetmenin çok zor olduğu fenerbahçe teknik ekibince bilinir.

adam pozisyon pozisyon göstermiş, hepsinde de fenerlilerin net kasıtlı sakatlayıcı pozisyonları var ama soldado kartsız bitiriyor ekici de ancak sarı alıyor bir tane

ve buraya kör fenerliler gelip dayak yemiş diyor.

yaptığın fauller daha fazla, daha az pas yapmışsın, tüm olumlu istatistiklerde ezimişsin, lan topla oynaman %35 ama fenerbahçeliler dayak yedi yazıyorsun. e ama canın küfür istiyor ben bunu anlıyorum
  • bu goruntuler fenerin neden turkiyenin en nefret edilen takımı olduğunun kanitidir, şerefsizlik pislik kanlarına işlemiş, böyle cirkefliklerle şerefsizliklerle günü kurtardıklari sürece uzun vadeli başarı bunlara o denli uzak olur, bu kadar nefreti ve olumsuz enerjiyi uzerlerinde topladıkları sürece iki yakaları bir araya gelmez , bu videolar fenerbahçe kulübü ve camiasının en güzel ozetidir.