şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahce spor kulübünün futboldan ibaret olmadığını gösteren erdemli bir davranıştır. bütün suçu fenerbahce'nin üzerine yıkmaya çalışan odaklara verilecek en güzel ders olacaktır. şu anki durumda söz konusu olmasa bile, yargısız infazın devamı halinde yapılması gerekebilir.
  fenerbahce'nin 2. lige düşürülmesi hiç önemli değildir. fenerbahce, sonraki sezon süper lige yükselip tekrar türkiye'nin en iyisi olur. fakat bu adaletsizliği hiçbir fenerbahceli yediremez.
  futbolda bir temizlik yapılacaksa, bu temiz ellerle yapılmalıdır. renkler ve rantlar gözardı edilmeli, bu süreç belirli kişileri tasviye etme operasyonuna dönmemelidir.

  (bkz: aziz yıldırım)
 • anadolu efes gibi sadece basketbolda ilerleyerek çok daha büyük başarılara imza atılabilir.

  böylece her sene eurolig'te finali garanti eder bu sevinci belki de her sene yaşarız.

  futbola milyonlarca euro harcayıp 10 senede 1 şampiyon olmaktansa her sene avrupa şampiyonluğu çok daha cazip.
 • bir fenerbahçeli olarak destek verdiğim teklif.

  hadi kapatmadı da, yabancı ve değmeyen fitbolculara milyonlarca dolar harcamak yerine alt yapıdan yetiştirdiği ve yetiştireceği fitbolcularla amatör kümede mücadele etti, o da olumlu.
 • bir galatasaraylı olarak galatasarayın da destek vermesiyle müthiş olacaktır.
 • ciddi ciddi düşünülmesi gereken.

  bir kere takım her sene zarar ediyor, kötü yönetiliyor. bunun haricinde futbol taraftarı futboldan soğudu su topuna, masa tenisine falan sardı. futbola bu kadar yatırım yapılacağına aynı yatırım buz hokeyine falan yapılsa çok daha büyük başarılar elde edilebilir.

  kulüp başkanı bile %100 futbol programına katılıp yarım saat basketbol konuşuyor. yönetim bile futboldan bahsetmeye utanır hale geldi.

  zaten futbol stadyumu da eskidi. tekrar yaptırmaya kalksalar kulübün iflas açıklamama gibi bir lüksü yok.

  kulübün tarihine de baktığımız zaman milyarlarca dolar yatırıma rağmen avrupada en ufak başarısı yok. futbolda ısrar etmenin anlamı nedir anlayamıyorum? 100 yıldır deniyorsun olmuyor. zarar ziyan. ortegalara soldadolara para dağıtıyorsun. taraftar da nasıl bir kekse kulübe katkı olsun diye varı yoğunu feneriumlara gömüyor. sonuç? soldado! ahahaha.