şükela:  tümü | bugün
  • takımın 2012-2013 sezonundaki şu tatsız tuzsuz halini görünce bir hayaller alemine dalıyorum ve yan yana oynabilselerdi tadından yenmeyecek olan 11'i düşlüyorum..

volkan

gökhan lugano luciano r.carlos

ortega emre appiah tuncay

alex

pierre van hooijdonk

ben fenerbahçe'yi izlerken heyecan duymayı çok özledim be sözlük..
  • volkan

gökhan-uche-hogh-dimas

tuncay-emre-appiah-nielsen

alex-hooijdonk
  • volkan
    gökhan-lugano-luciano-r.carlos
    tuncay-appiah-meireless-ortega
    alex
    hooijdonk veya niang
  • oğuz çetin, lefter, can bartu, rıdvan gibi isimlerin atlanmaması gerektiği kanaatindeyim.
  • şike

şike şike şike şike

şike
    şike şike

şike şike

şike
  • tony schumacher,

nezihi tosuncuk -müjdat yetkiner-ismail kartal-şenol ustaömeroğlu

rıdvan dilmen-oğuz çetin-turhan sofuoğlu-hakan tecimer

aykut kocaman-hasan vezir

efsane kadro budur.103 gol 3-4 galatasaray maçı vs...
  • benim için

toni

gökhan - uche- högh- r. carlos

emre

ortega alex tuncay

hooijdonk aykut

edit: yedekler

rüştü
    luciano
    ridvan
    okocha
    anelka
    turhan
    oğuz
  • bir beşiktaşlı olarak izlediğim kadarıyla tuncay- ümit özat- hooijdonk'un olduğu 11.

tam zamanı hatırlamıyorum ama başında daum vardı takımın ve o zamanlar bana göre fenerbahçe daha bir tempolu oluyordu. ilk yarım saat inanılmaz bir baskı kurarlardı ve sonuca giderlerdi. ha başarısını bilemem ama o zamanlar fenerbahçe'nin, o kadrosuyla oynadığı oyun gerçekten rakibi boğuyordu.

ümit özat falan abes kaçmış olabilir belki ama takımı ileri çıkarıyordu adam. tuncay zaten yaldır yaldır saldırıyordu. elbette katılmayanlar olur ama az çok gördüklerimden aklımda bunlar kalmış.
  • izlediklerim arasından;

rüştü

gökhan g. lugano uche santos

emre b.

ortega okocha tuncay

alex

hoijdonk (niang olabilir)

fazla ofansif oynamaz biliyorum ama, bu kadro da zaten oluşturulamaz.
  • rakip taraftar olarak şaşkınlıkla izlediğim en iyiler listesi. ulan fb deyince benim aklıma direk lazetic, rapaic, mert meriç, revivo, ortega, okocha gibi adamlar geliyor. bu adamlar başka takımda mı oynadı? adam emre diyor, niang diyor. eyvallah onlar da iyiydi de bir anelka değil hiçbiri afedersin. e hadi o çok oynamadı doğru fakat bir serhat akın gerçeği vardı lan bir zamanlar. fener maçlarından önce rüyalarıma girerdi. kadıköy boğası temalı gol sevinci hala çıkmaz aklımdan.