şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: istiğfar)
 • (bkz: tarlalar)
 • (bkz: fenerbahçe'nin araplara satılması) ve benzeri durumlar dışında olmayan formül.
 • (bkz: c2h5oh) fener kurtulur mu bilemem ama fenerbahçeliler daha az acı çeker gibi geliyor
 • futbol kadrosunun lağvedilmesidir. takım kurulana kadar da kapalı kalsın. şu an oynayan futbolcuların tamamının iq seviyesi bir bireyin iq seviyesinde değil.böyle takımın amına koyim. bu kadar gerizekalı insan nasıl bir araya gelmiş inanılır gibi değil.

  not: fenerbahçeliyim.
 • p.v = n.r.t
  (bkz: paran varsa ne rahat)
  şeklinde kodlanarak öğretilmişti. bir denemek lazım belki işe yarar.*
 • kisa vadeli cozumler seklinde, soyle belirtebilecegim formuldur.

  1- comolli gonderilecek. cunku bu rezaletin sorumlulari vardir ve en buyuk sorumluluk ondadir. devre arasi transferleri heralde comolli yapmamalidir. bu, yonetimin nerde yanlis yaptigini anlayip, taraftara da bunu gostermesi icin elzemdir.

  2- ersun yanal'la 1.5 senelik sozlesme imzalanmalidir. ne daha az, ne daha fazla. yeniden yapilanma, avrupa'da ayaga kalkan bir fener diyorduk. simdi ligten dusmemeyi konusuyoruz. seneye (tr kupasini da alamayiz), avrupa'da olmayacagimiz icin takimi ligte ayaga kaldiracak bir isim lazim. ersun yanal bendeki butun soru isaretlerine ragmen su anda tek alternatif gibi duruyor. 1.5 sene sonra duruma bakilir

  3- devre arasinda transferlerde calismak uzere ligin dinamiklerini bilen bir transfer sorumlusuyla acilen anlasilmalidir (sportif direktor olarak degil). ve devre arasinda mutlaka kritik yerlere 4-5 transfer yapilmalidir (devre arasi boylelerini bulmak cok zor, en azindan ligten bulunabilir)

  4- ortada buyuk bir saygisizlik yoksa, kadro disi kalan oyuncular affedilmelidir. her ne kadar bu taraftar aatif,dirar gibilerden biktiysa da; mevcut sartlarda onlarin bile alternatif olarak durmasina ihtiyac var. ama bu ortamda bile hala lakayit davranan varsa (son yedigimiz goldeki ismail koybasi gibi), hemen kadro disi birakilmalidir.

  5- bilet fiyatlari dusurulmelidir. o tribunlerin yavas yavas bosalmasina engel olunmalidir.
 • aziz yıldırım ben gittim, fenerbahçe bu duruma düştü dedirtmek için fenerbahçe üzerinde bir takım oyunlara alet olduğunu tahmin ediyorum.dolayısıyla tek reçete fenerbahçe'nin başına tekrar aziz yıldırım gelmelidir.fenerbahçe tarihinde ilk defa bu kadar kötü bir sezon geçiriyor.bu olayın gerçekleşmesinin aziz yıldırım gittikten sonra gerçekleşmeside oldukça manidar.

  not: 4yıldızspor