şükela:  tümü | bugün
566 entry daha
  • fenerbahçe'nin usta kalemi, en güvenilir kaynağı ahmet ercanlar'ın sıcak sıcak servis ettiği habere göre bahsi geçen karar masadaymış. güle güle fenerbahçe. seni hiç özlemeyeceğiz.

kaynak.
  • güven özveri ve tecrübe ister.
  • artık olması gerekendir. temiz bir lig izlemek her futbolseverin hakkıdır.
  • daha temiz ve namuslu bir lig için olması gerekendir. blöf olduğunu hepimiz biliyoruz ama insan inanmak istiyor işte, umarım çekilirsiniz şikeciler.

(bkz: hadi inşallah)
  • imkansızdır. gene saçmalamaya başlamışsınız.
  • asparagas haberi bile it köpek sevindirmeye yetmiş çok büyük kulüpsün fenerbahçe
  • ülkeye hiçbir faydası olmayan bilakis zararı olan göt kulüplerden biridir. diğerleri için
    (bkz: galatasaray)
    (bkz: beşiktaş)
  • keşke olsa dediğimdir. bunlar sanıyor ki fener olmazsa lig izlenmez, gelirler düşer, herkes batar.
    bu daha çok dünya bizim etrafımızda dönüyor kafası. kendilerini ne sanıyorlarsa artık hala şu salak cümleyi söyleyenler var "türkiye de futbol fenere karşı oynanan oyundur". he canım he.
    kimisi iyice uçmuş zaten türkiye nin en büyük kulübü, en çok taraftarı olan, en çok dekoderi olan diye şaka gibi ama yazıyorlar durmadan. hodri meydan diyenler, arkandayız başkan çek takımı ligden diyenler. bunun adı akıl tutulması. kimse demiyorki biz 10 senedir napıyoruz, ne başarımız var. aziz enkaz bırakmış, tüm gelirleriniz ipotekli ama sonra bana limit ver transfer yapcam! oldu canım.
    sanki limit varken bi bok yaptınızda şimdi yaygara koparıyosunuz.
    keşke çekilse ama yemez. çekilsenizde bi bok olmaz 6 senedir esameniz okunmuyor yinede cayır cayır izleniyor maçlar.
  • fenerbahçe artık büyük takım hüviyetini yitirmiştir. alanyaspor, sivasspor gibi orta sıra takımıdır.

-son 6 yılda şampiyonluk yok, kupa yok.
    -son 11 yılda şampiyonlar ligi yok.
    -ali koç'un cebinden verdiği para dışında herhangi bir gelirin yok.

şimdi soruyorum bu takım mı ligi izlenir kılıyor? ben demiyorum fenerbahçeli çoğu arkadaş derbiler hariç maç bile izlemiyor. ee yıldız futbolcu da getiremiyorsun artık. millet seni neden televizyonda, stadda izlesin?
  • boşuna anırmayın sizin beş para etmez düşüncelerizle bir kulüp küçülmez. fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü‚ ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür. o küçük beyincikleriniz algilayamaz.

20 milyonluk bir camiayi küçümseyenleri gördük. sizin gibi ite köpeğe 9 yıl önce cevabınızı verdik ne çabuk unuttunuz.
361 entry daha