şükela:  tümü | bugün
  • http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/29589951.asp

hurriyet haberi.

trabzonspor'a 2,5 milyon dolar bağışlayan, beşiktaş'tan da 1.3 milyon tl'ye kombine alan zarrab'a fenerbahçe onay vermemiş.
  • beşiktaş'tan loca alması yönetimin bok yemesidir, taraftarı utandırmıştır. bizimkiler ise ayda yılda bir doğru bir iş yapmıştır. umarım renkdaşlarım buradan yola çıkıp bjk taraftarına sidik yarıştırıp kalp kırmaya kalkmaz.
  • ne alaka şimdi..hüküm giyen loca alamaz diye bi kanunmu çıktıda haberimiz yok..kaldıki hükümde giymemiş...toplum olarak bazı şeylerin bokunu çıkartıyoruz..eğerki haber doğruysa zarrabın yerinde olsam inadına alırım..eğer kıllık yapıyolarsa insan hakları mahkemesine giderim..
  • bugün satılmaz, adam gider başkasının adına aldırır onu, inada binerse yapar, sonuçta parayı veren düdüğü çalıyor...

not: fenerbahçeliyim, yönetimin bu kararının arkasındayım ama bu şerefsizler işini bilir, almak isterse bir şekilde alır...
  • gurur duyulması gereken bir hadise.
    fenerbahçeliler gününün en güzel olayı olmuş bu.
    robben in gelmesine yeğlerim valla.
  • doğruysa aziz'i zora sokacak haberdir. aziz'in baştan beri savunduğu cemaatin kendisine komplo kurduğu ve dosyanın kurmaca olduğudur. hakkındaki suçlamalar konusunda reza'nın savunması da aynı yöndedir. fener reza'ya kombine satmazsa dolaylı olarak kendi başkanını yalanlamış olur.
    (bkz: tutarsızlık)
  • böyle durumlarda haber inandırıcı mı ona bakılmalı önce. eğer haber gerçekse de helal olsun demek düşer. aziz ve tayfası 40 yılın başı iyi bir iş yapmış olur. he bunun dışında diğerleri ne kadar temiz noktası da haklı. herkes parayı öyle böyle götürüyor ama ülkede yolsuzluk konusunda simge olmuş bir isme bu hareketleri yapmak mantıklı. he bir de fikret başkan reza'nın gözlerinden beşiktaş'lı olduğunu anlamıştı. adam meğer fenerden de kombine almak istiyormuş :) bakın fikret orman bu adam hakkında ne demişti:

“hiç tanımam. reza bey ile yemek yedim. ne var bunda? reza zarrab suçlu mudur? aranıyor mu? eroin kaçakçısı diye polis peşinde mi? ben bunu saklıyor muyum? ortağı mıyım? ticaret mi yapıyorum? arkadaş beşiktaşlı. gözlerinin içine baktığım zaman iyi bir beşiktaşlı olduğunu anladım. para ödemiş, beşiktaş’tan loca almış. nereden geliyor bu değirmenin suyu? şu ana kadar 250 milyon tl’nin üzerinde para harcanmış stada”

http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/28759334.asp
  • haberin doğru olduğunu varsayarak, aziz yıldırım'ı tebrik ederim.

aizi yıldırım'ı karakter olarak hiç sevmem, haz etmem. doğru ya da yanlış olsa da, fenerbahçe adına iyi şeyler yapmak için, ki salt futbol adına konuşmuyorum, gerçekten çabalıyor ve yapıyor. fenerbahçe için yapmaya çalıştığı şeyler yüzden kendisine saygı duyuyorum.
    bazen her şeyin para olmadığını bizlere gösterdiği için bir beşiktaşlı olarak kendisine teşekkür ederim.