şükela:  tümü | bugün soru sor
  • http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/29589951.asp

hurriyet haberi.

trabzonspor'a 2,5 milyon dolar bağışlayan, beşiktaş'tan da 1.3 milyon tl'ye kombine alan zarrab'a fenerbahçe onay vermemiş.
  • fenerbahçe'nin zaten türkiye'deki konumu ortada. atatürkçü zihniyet yapısında bir kemiği var. bu yüzden ne kadar illegal örgüt ve hırsız varsa hepsi fenerbahçe'ye karşı vaziyette iş yapıyor. tabi memleketteki hırsız oranı, namuslu oranından fazla olduğu için kamuoyu önünde haksız gözüken hep fenerbahçe oluyor. fakat gerçekler acıtır. reza zarrab'a bırak loca kombine bile vermez bu kulüp.
  • belki de sadece gerçekten boş loca olmadığı için satış yapılmamış olabilir, belki de gerçekten 'red yemiş' olabilir. belki araya çok büyük kişiler girerek bir şekilde satış yaptırılacaktır.

her ne olursa olsun böyle bir gerçek var ve bundan büyük mutluluk duyuyorum..
  • bugün satılmaz, adam gider başkasının adına aldırır onu, inada binerse yapar, sonuçta parayı veren düdüğü çalıyor...

not: fenerbahçeliyim, yönetimin bu kararının arkasındayım ama bu şerefsizler işini bilir, almak isterse bir şekilde alır...
  • doğruysa aziz'i zora sokacak haberdir. aziz'in baştan beri savunduğu cemaatin kendisine komplo kurduğu ve dosyanın kurmaca olduğudur. hakkındaki suçlamalar konusunda reza'nın savunması da aynı yöndedir. fener reza'ya kombine satmazsa dolaylı olarak kendi başkanını yalanlamış olur.
    (bkz: tutarsızlık)
  • haberin doğru olduğunu varsayarak, aziz yıldırım'ı tebrik ederim.

aizi yıldırım'ı karakter olarak hiç sevmem, haz etmem. doğru ya da yanlış olsa da, fenerbahçe adına iyi şeyler yapmak için, ki salt futbol adına konuşmuyorum, gerçekten çabalıyor ve yapıyor. fenerbahçe için yapmaya çalıştığı şeyler yüzden kendisine saygı duyuyorum.
    bazen her şeyin para olmadığını bizlere gösterdiği için bir beşiktaşlı olarak kendisine teşekkür ederim.
  • ilginc olay. satilmamasi degil burda verilen tepkiler ilginc.

simdi bu adama hirsiz gozu ile bakanlarin hepsi muhtemelen tayyip erdogan'a da ayni gozle bakiyor. ama biliyoruz ki cumhurbaskani (donemin basbakani) olmasa idi (ki aziz yildirim da mahmut uslu da defalarca soyledi) suan fenerbahce'nin durumu daha farkli olurdu sike davasi nedeni ile.

reza'ya gelince kaka pis cocuk erdogan'a gelince 3 maymun. deseydiniz ki sen de hirsizsin bize sike davasinda yardim etme. kabul edemeyiz.
  • bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe'ye helal olsun dememi sağlamıştır. 17 aralık ses kayıtlarında anasına, avradına sövülen fikret orman ise hala hükümete ve yardakçılarına yaranma peşine.