şükela:  tümü | bugün
 • http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/29589951.asp

  hurriyet haberi.

  trabzonspor'a 2,5 milyon dolar bağışlayan, beşiktaş'tan da 1.3 milyon tl'ye kombine alan zarrab'a fenerbahçe onay vermemiş.
 • beşiktaş'tan loca alması yönetimin bok yemesidir, taraftarı utandırmıştır. bizimkiler ise ayda yılda bir doğru bir iş yapmıştır. umarım renkdaşlarım buradan yola çıkıp bjk taraftarına sidik yarıştırıp kalp kırmaya kalkmaz.
 • ne alaka şimdi..hüküm giyen loca alamaz diye bi kanunmu çıktıda haberimiz yok..kaldıki hükümde giymemiş...toplum olarak bazı şeylerin bokunu çıkartıyoruz..eğerki haber doğruysa zarrabın yerinde olsam inadına alırım..eğer kıllık yapıyolarsa insan hakları mahkemesine giderim..
 • bugün satılmaz, adam gider başkasının adına aldırır onu, inada binerse yapar, sonuçta parayı veren düdüğü çalıyor...

  not: fenerbahçeliyim, yönetimin bu kararının arkasındayım ama bu şerefsizler işini bilir, almak isterse bir şekilde alır...
 • gurur duyulması gereken bir hadise.
  fenerbahçeliler gününün en güzel olayı olmuş bu.
  robben in gelmesine yeğlerim valla.
 • doğruysa aziz'i zora sokacak haberdir. aziz'in baştan beri savunduğu cemaatin kendisine komplo kurduğu ve dosyanın kurmaca olduğudur. hakkındaki suçlamalar konusunda reza'nın savunması da aynı yöndedir. fener reza'ya kombine satmazsa dolaylı olarak kendi başkanını yalanlamış olur.
  (bkz: tutarsızlık)
 • haberin doğru olduğunu varsayarak, aziz yıldırım'ı tebrik ederim.

  aizi yıldırım'ı karakter olarak hiç sevmem, haz etmem. doğru ya da yanlış olsa da, fenerbahçe adına iyi şeyler yapmak için, ki salt futbol adına konuşmuyorum, gerçekten çabalıyor ve yapıyor. fenerbahçe için yapmaya çalıştığı şeyler yüzden kendisine saygı duyuyorum.
  bazen her şeyin para olmadığını bizlere gösterdiği için bir beşiktaşlı olarak kendisine teşekkür ederim.
 • ilginc olay. satilmamasi degil burda verilen tepkiler ilginc.

  simdi bu adama hirsiz gozu ile bakanlarin hepsi muhtemelen tayyip erdogan'a da ayni gozle bakiyor. ama biliyoruz ki cumhurbaskani (donemin basbakani) olmasa idi (ki aziz yildirim da mahmut uslu da defalarca soyledi) suan fenerbahce'nin durumu daha farkli olurdu sike davasi nedeni ile.

  reza'ya gelince kaka pis cocuk erdogan'a gelince 3 maymun. deseydiniz ki sen de hirsizsin bize sike davasinda yardim etme. kabul edemeyiz.