• 2018/2019 sezonunda gerçekleşmesi yüksek ihtimal olan doğa olayı.

erzurum’u ve ardından antalyaspor’u geçerse 7. veya 6. oluyor bu takım. konya akhisar’a takılırsa ki aykut’un beraberliği galibiyete yeğlediğini bilen bilir direk 6.

küme düşer mi diyorduk 2 hafta önce, şimdi tarhinin en kötü sezonunda 6. olacak.

edit: cenkdesouza uyardı, fener konya ile ikili averajda öndeymiş dolayısıyla aykut’un durumu siklenmiyor. fener iki maçı da kazanırsa 6.

edit2: filesiz pota uyardı alanya ve konya kazanırsa üçlü averaja kalıyor ve konya 6. oluyormuş. iyisi mi maçlar oynansın da görelim.

edit3: hatalicool uyardı, üçlü averajda fener öndeymiş. daha da editlemem aziz yıldırım'da dediği gibi:

(bkz: sikerim böyle fenerbahçeyi)

the last edit: adam kazandı. şaka maka 6. oldu fener lan.
  • fenerbahçe camiası için büyük başarıdır...
    not : musleraspor
  • çok övündükleri 6-0'ın olduğu sezonda da 6.bitirmişlerdi...

şampiyon beşiktaş'ın 34,ikinci galatasaray'ın 26 puan ardında
  • trabzonspor'unda avrupa'dan men cezası almasıyla 6. olarak avrupa kupalarına katılıp, ordan da seneye uefa'yı alıp direkt şampiyonlar ligine gidecektir. buraya da yazıyorum demedi demeyin!!!
  • fenerbahçenin şu durumuna hiç alay etmedim. gün gelir benim takımımı da bulur düşüncesi. galatasaraylı taraftarlar kaos futbolu oynatan hocaları başında olmadığı günleride gördü bu gözler. siz şimdilik eğlencenize bakın. düşmanınızı çok hafife almayın.

not: bjk
  • işin garibi geçenlerde uefa'nın trabzonspor ffp kurallarını yerine getiremedi açıklamasıyla trabzonspor muhtemelen ceza alacak. bu durumda trabzon'un yerine 6. olan takım uefa'ya gidecek. fenerbahçe'nin de son maçı alması durumda 6.olma durumu var. yani en kotu sezonunda avrupa'ya gidecek.
  • ünlü bir filozof şöyle demişti;

tekrarlanmayan başarı tesadüfidir

seneye de 6. olsunlar öyle konuşalım.
  • bence bu durum ligimizin ne kadar boktan , kalitesiz bir lig olduğunu görmek için iyi bir örnektir.
hesabın var mı? giriş yap