şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ahahahaahahaha) yazın bunu bir kenara. demişti dersiniz

edit: başlık başıma kalmış. keşke ss alsaydım. kimbilir hangi güvercin yazdı bunu ? şuan kimbilir hangi başlıkta sallıyordur.
  • dedi ve playstationu kapatıp uyudu.

ulan her sene de tek eğlence fenerbahçe. böyle mal taraftarı olduğu sürece daha çok eğlence çıkar bize.

iski başkanı kim? ahmet mehmet. fenerbahçe yenilirse ali koç su faturasını ödemez o yüzden iski başkanı stadyumda feneebahçeyi destekleyecektir.
  • (bkz: ahahahahahahahaha)

göztepe yenerse yatırım alabilirmiş, galatasaray da kötüymüş de ondan yenilirmiş fenerbahçe şampiyon olurmuş.

olm bu neyin kafası lan tinerden bile betermiş bu.

şu gün itibariyle galatasaray'a şampiyonluk için lazım olan puan 1. bak yazıyla da yazıyorum (bir).

kalan 16 takımdan karma da yapsanız o 1 puanı alır galatasaray. sen aslanı denizlide şampiyonluk veren fenerbahçe mi sandın yiğidim?
  • iyimser bir yaklaşımla benim olasılık hesabım şöyle:
    galatasaray'ın yenilme ihtimali %15. başakşehir'in puan kaybetme ihtimali hadi %30 olsun (%70 kazanır diyorum yani).
    fenerbahçe'nin de kazanma ihtimali %90 olsun amk.
    yani buna göre şampiyon olma ihtimali %4,05.
  • cimbomlular olarak hepimiz ahahahahahahahahahahahaha dedik
    diyecek baska bisey bulamadik
  • moderatörlerden rica ediyorum şampiyon olan başlığı şampuan olarak değiştirsinler, oruç oruç yanlış açmışım. teşekkür ederim.
  • mantıklı bir tespittir.

fenerbahçe'nin herhangi bir branşta, herhangi bir dönemde şampiyon olması kesinlikle ihtimal dahilindedir.
    ancak, 2017-18 sezonu süper lig şampiyonluğu bu ihtimaller arasında belki de en zayıf olandır.

sen işi son haftada iki rakibinin yenilmesine bırakırsan, yapacak tek şey rakiplerini tebrik etmektir.

alex: de souza
  • fenerliler ligden umudunu kesince yine bir euroleague başlığı açtılar sandım ilk gördüğümde. iyi, hadi inşallah falan yazacaktım, arkanızdayız diyecektim ama işin rengi değişti.
    o kadar uzak geldi futbolda şampiyonluktan bahsedilmesi bana.
  • bursaspor'un şampiyonluğunda timsah yürüyüşü yapan gerizekalılar, bu gerizekalılar işte.
  • ya bi siktiriniz gidiniz efendim. değil göztepe madrid gelse de galatasaray o maça kaybetmez.