şükela:  tümü | bugün
 • tam hali “fenerbahçe’nin sinsi gibi geriden gelip 2017-2018 sezonu şampiyonu olacak olması” olan başlık, malum karakter sınırı.

  bugün antalyaspor galibiyeti ile birlikte uzay takımı beşiktaş’ı geçerek 3. sıraya yerleşmesi sonucu vardığım düşüncedir. üstelik haftaya derbi de var, fenerbahçe’nin farkı daha da kapatması olası. fenerbahçe’ye kendi taraftarı dahil (ben de dahil) hiç kimsenin şans vermediği malum. ne oyun olarak, ne oyuncu, ne hoca, ne başkan olarak güven vermiyor takım zaten kim neden şans versin orası da ayrı. resmen fenerbahçe forması ligde 3. şu an.

  galatasaray’ın zor maçlarının hep son haftalarda oynanacak olması, ligin sonunda üstlerindeki baskıyı daha fazla artırarak daha fazla puan kaybına sebep olacağını düşünüyorum. eğer fenerbahçe kanser eden oyununu sürdürüp 1-0 öne geçip aykut tarzı yaslanmalarla maçı 3 puanla bitirmeyi başarmaya devam edebilirse, taraftarlarına sezon sonunda kansere teselli olarak şampiyonluk da hediye edebilir diye düşünüyorum. (nolur etsin lan artık)
 • gerçekleşmesi halinde bütün sözlüğe vereceğim olaydır.
 • 17'de 16 gibi bir şeyin yaşandığı memlekette hiç de şaşırtıcı olmayacak durum. zaten yansımıyor sahaya.
 • fenerbahçe ne zaman beşiktaş'ı geçse benzeri heyecanların ortaya çıkmasıdır

  3-4 hafta önce de benzer hadise yaşanmıştı ve fenerliler yine gaza gelmişti. sonra yine gittiler aşağılara

  adamların 2-3 sezondur başarı çıtaları beşiktaş'ı geçmek, beşiktaş'tan puan almak ve beşiktaş'a gol atmak üzere kurulu.

  ama yanlış yerdeler zira şu an ligde zirvedeki takım biz değiliz. hatta 2. bile değildik bugüne kadar.

  geçerek dediği de bu arada 2 averajla. puan farkı bile yok.

  velhasıl kelam, herhangi bir yerde "uzay takımı beşiktaş" denen adamların ağzına terlikle vurasım geliyor. anlıyoruz şampiyonlar ligini unuttunuz, beşiktaş'ın orada yaptıkları ve aldığı övgüler sizi buna itiyor ama sonunuz trabzonun fenerbahçeyi düşman bellemesi süreci sonundaki duruma gidiyor.

  rüyadan ayılın. ıslattınız her yeri.
 • eğer devre arasında sol bek ve sağ kanada 2 tane güzel transfer yapılırsa, başlık ikinci yarı yerini fenerbahçe'nin kanırta kanırta şampiyon olması na bırakabilir.
 • tapeleri görmeden bir şey söylemenin zor olduğu durum.
 • gerçekleşmesi halinde hıdırellezde hindi keseceğim olaydır.
 • galatasaraylıların sevinçten kuduracağı olay olacaktır. çünkü onlar fenerbahçe'ye aşıktırlar.
 • aykut kocaman konyaspor'da 17'de 16'ya yakın skor yapınca alkışlayıp, fenerde aynı skoru yakalayınca ağlayanları göstermiş başlıktır.

  konuya gelecek olursak fenerbahçe bu kadroyla şampiyon olursa tarihinin en büyük başarısını sağlar. sol bekte ismail canlı bomba gibi, hasan ali kaldırım güven vermiyor. defansta maça göre başarılı olan neto ve neutstater'e katlanmak zorundayız. sağ bekte şener'in defansı allahlık. orta sahada mehmet topal kötü oynuyor, kırk yılda bir iyi oynayan ozan tufan kesiliyor. forvette jansenn maç boyunca çabalasa da tek kalıyor. kişisel kaliteden bulduğuuz goller olmasa maç kazanamayacağız. bir kere de şu takım sistem olarak hazırlanmış bir gol atmıyor.

  kısacası fenerbahçe şampiyon olamaz. keşke olsa ama zor.