şükela:  tümü | bugün
 • gelen gideni aratıyor.

  (bkz: aziz yıldırım)
 • bu durum sadece fenerbahçe geçerli değil üç büyükler artık kriterler gereği istediği oyuncuyu almakta zorlanıyor yada ellerinde olan iyi oyuncuyu satmak zorunda kalıyor maalesef bu durum türk futbolu için çok üzücü
 • efsane diye anılan futbolcuları fetonun dizinin dibinde yıllarca köpeklik ederken, şike kumpasıyla fenerbahçe'ye darbe yapıldı diye bu gün sekizinciliklerden kurtulup her sene şampiyon olan bir takım olurken galatasaray, nedense fetö fenerbahçe ilişkisi diye bkz veriyor bazı orospu evlatları. kendi de biliyor fetönün hangi kulübe çalıştığını ve suçluluk psikolojisi işte kendini rahatlatıyor aklı sıra. ha ben galatasaray fetö kulübüdür demem asla. ama gerçekleri inkar etmeye gerek yok, fetö galatasaraya çalışan bir terör örgütüydü ve o yüzden fener hala bu halde.
 • gelen gideni aratmıyor. maalesef gelen giden yüzünden bu halde. (transfer ekonomisi baz alındığında)
 • adam fb fetö ilişkisi yazmış vay anasını diego rvp naniyi de himmetle getirmişlerdi zaten haklısın
 • kabus gibi yıllardı. adamlar appiah anelka roberto carlos falan alırken biz son anda inamoto alıyorduk. yıllarca gallardo, pires falan beklemiştik de gelmemişlerdi. carrusca geldiğinde heyecanlanıyorduk. gerçi ribery de anelkayla aynı dönemde gelmişti ama konu bu değil. tabi kurdukları kadroya rağmen geretsli galatasaray ön liberoda saidou varken şampiyon olmuştu.
 • fenerbahçe ligimizin bayern'i, celtic'i olmasın diye kadro kaliteleri ve bütçeler arasındaki makas sonsuza doğru açılırken yapılan düzmece şike operasyonu ile sonu getirilmiş yıllardır. üstelik rakip camiaya dua ve himmet ile dört sene üst üste şampiyonluk kazandırıp o rüzgarla uefa kupası kazandıran örgüt tarafından. düşünün öyle bir başarıdan sonra bile ezilmeye başlamış galatasaray. o günler yine gelecektir beş on yıl içinde yeni bir operasyon yapılmazsa. çünkü fenerbahçe'nin ağırlığı, o tarif edilemez denilen büyüklüğü bu.

  zaten saymaya 1951'den başlayalım denip iki yıldızı çalınmış bu camianın yine gelip farkı koymuşuz. yetmemiş fetö ile 3 temmuz öncesi direkt ve 3 temmuz sonrası dolaylı olarak gs'ye 10 civarı şampiyonluk hediye edilmiş. yetmemiş 3 temmuz operasyonu ile fb'nin sikici kadrosu, yıkılmaz ekonomisi ve git gide açtığı fark bozulmuş. yetmemiş devlet bu eziklere stadı bedava yapmış. yetmemiş vergi borçlarını silmiş. şimdi diyorlar ki "yerli sınırı gelecek önümüzü kesmek için". e amına koduğumun çocuğu bırak da biraz da senin önünü kessinler bencil pezevenk.
 • -sen kalk trabzon'a şampiyonluk kaptırma diye şike yap

  -şike ortaya çıkınca sana ceza gelmesin diye kurullar değişsin, bir gecede tüzükler değişsin ve yaptığın şike yanına kar kalsın

  -aldığın tek ceza uefa'nın siktir çekmesi sonucu 1-2 sene avrupaya gidememek olsun

  -bütün bunların üstüne mağduriyet çıkarıp bugünkü boktan durumunu o olaylara bağla. kumpas diye ağla.

  yüzsüzlükte fener gibi ol.
 • championship manager 2001/2002 isimli ömür törpüsünde bir ara fenerbahçe’yi alıp oynamak istedim. o zamanki kadro da taş gibiydi bilen bilir. neyse başladım oyuna. bir iki sezon geçti, sene içinde bir anda haber ekranına ‘yönetimden 50 milyon dolar cash injection for new transfers’ şeklinde bir haber düştü. işte öyle yıllardı. o meret oyun da öyle bir şeydi anlayın yani.