şükela:  tümü | bugün
  • son yıllarda aldığı çöp oyuncular bunun en güzel örneğidir. işe yarar tek transferlerinin valbuena olduğunu düşünüyorum. fenerbahçe taraftarı olmayan bir türk vatandaşı olarak üzülüyorum açıkcası. milyon dolarları bedavadan cebe indiren onlarca yabancı futbolcu geldi geçti fenerbahçe'den.

fenerbahçe galatasaray'dan ayrılan futbolcuların peşine düşmekle de oldukça meşhurdur. galatasaray'ı bu şekilde örnek almaya devam ederlerse yakın zamanda bir kupa kazanabilirler.

ek olarak rodrigues fenerbahçe'ye çok şey katacaktır. fakat rodrigues fenerbahçe'de asla mutlu olamayacak. galatasaray'ın havasını hiçbir türk kulübünde yaşayamaz.
  • (bkz: başlığı açan yazara sormayarak çok ayıp etmişler)
    o konuda yönetime ben de kızgınım.
  • transfeleri sayesinde şampiyon olduğunu sanan müptezel beyanı. son hafta maçlarını izlemesek inanacağız ahaha.

cagne'ye 15 milyon bayılan takımın müptezeli fenerbahçe'nin şuana kadar tranfer için toplam harcadığı paradan bi haber bunlar eğitilmez olduğu için uzatmıyorum. 6. haftayı bekle görürsün transferi.
  • arjen robben'i alacaktınız. boşa çıktı koşun alın.
    (bkz: yandex)
  • fenerbahçe transfer yapmayı bilmiyor ha?

(bkz: cimbom tersten fakslar)

milyon dolarları bedavadan cebe indiren yabancı futbolcular ha?

(bkz: mbaye diagne)

öfff bi susun artık.
  • webolojix nickli yazarın futbol bilmemesi.

para var da biz mi almadık. (bkz: oxford vardı da biz mi gitmedik)

bu sene alınabilecekler en iyi topçular alındı. en azından mucize aranmadı. daha önce izleyip bildiğimiz topçular, bu ligi çok iyi bilen topçular. rakiplerin korkusu bundandır.

galatasaray havası demiş, ne havasıymış o. (bkz: yok olm öyle bişey)

yabancı futbolculara boş yere paralar veriliyormuş, beyefendi üzülmüş bu duruma.

inamoto'ları ne çabuk unuttunuz, önce kendi işinize bakın siz.
  • galatasaray'ın yaptığı tek hata mbaye diagne evet. peki fenerbahçe?
    nani, van persie, soldado, frey vs.. vs.. uzar gider liste.
    frey ibrahimoviç gibi futbolcuydu bla bla bla.
  • diagne'ye galatasaray'ın yaptığı hata diyen öküzleri gördüğümüz başlık.
    lan adam rize'ye kafayı çaktı sesi koç holdingden duyuldu. diagne golü atınca yalı bebesi ekranlarda ersunla beraber günlerce ağladı lan.
    diagne boş transfer yav he he.
    tanım : fenerbahçe'nin loser olması ile ilgisi olan durum.
  • sadece fenerbahçe değil kimse transfer yapmayı bilmiyor.
    fenerbahçe demişken türk futbol tarihinin en iyi 2 transferinden birisini elif elmas'ı alarak yapmıştır.
    diğeri ise gençlerbirliği'nin geremi transferidir. afrika'nın bir köyünden getirdiği adamı gençlerbirliği transfer ücretlerinin bu kadar büyümediği zamanda 5 milyon euro gibi bir bedele real madrid'e satmıştı.

araba parasına aldığı adamı haberler doğruysa 15-18 milyon euro arası bir bedele satacak fenerbahçe.
    işte transfer başarısı tam da bu. tek başarı son zamanlar valbuena transferi denmiş.sokayım valbuena'ya.ne si başarı valbuena transferinin.

futbolunun son dönemine gelmiş adamlara tonla para getirip , oynasınlar diye ağızlarının içine bakmak mı transfer başarısı ?

edit : harbi bu sözlükte o kadar çok aptal , yazılandan anlamayan,tek derdi saldırmak olan o kadar çok çomar var ki inanılır gibi değil.
    yukarda yazmış olduğum yazıya cevaben adamın söylediği

''lan biz riberyi bulup getirdik en iyi transfer demedik adamlar 3 4 yıl içinde anadolu takımlarında turneye çıkacak adama en iyi 2 transferden biri diyor.'' olmuş.

be aptal be okuduğundan anlamayan mal.ben adam iyi demiyorum.adam 3-4 sene içinde futbolu da bırakabilir.ben adamın kalitesinden bahsetmiyorum.transferden bahsediyorum 3 kuruşa aldığın adamı 15-18 milyon euroya satmak türk futbol tarihindeki en büyük transfer başarısıdır diyorum.bunu derken de fenerbahçe de dahil halen kimse transfer yapmayı bilmiyor demişim.

be aptal ribery'i getirdin 5 milyon euroya da ne oldu.5 tl kazanamadan adam uçtu gitti toz oldu.5 milyon euroya aldın da 25'e mi sattın da transfer başarısı demeyi düşünüyorsun.adamın kalitesinden bahsediyor gerizekalı.
    sadece getirmek değil,satmak da transfer demek. lan ne aptal adamlar var biz de bunları insan yerine koyup sinirlenip,enrty editliyoruz.
  • kesinlikle doğru olan önerme. galatasaray gibi ümit öztürk, bülent yıldırım, alper ulusoy benzeri wonderkidleri transfer etseydi belki bilirdi ama nerden bilsin böyle kahpelikleri, anca son haftalarda şampiyonluk vermeyi bilir hak yemek nedir bilmediği için. gs'den öğrenecek çok şeyi var fenerbahçe'nin.