• çölde su bulma ihtimalli
  • kupayı kazanacağını düşünmüyorum ancak bu akşam oynanan oyunu beğendim. ayew ve roman’ı sahada görmek gözlerimi kanatıyor.
  • bugün bende düşündüm fenerbahçe ters işlerin takımıdır olur olur biz önden yerimizi alalım.
  • 2004 yılından bu sana sözlük gündeminde olan hayal.

avrupa'da kazanılan her maçtan sonra ateşlenip hortlayan başlık sonraki maç ya da turlarla birlikte sönüyor.
  • sampiyonlar ligine gitmek icin en kestirme yol.
    bu aksam bir adim daha yaklastik hedefimize!!!
  • uefa’yı alırız seneye şampiyonlar ligine direk gideriz.
  • yıldız veriyorlarmı o zaman.
  • jorge jesus ile umarım çok yaklaşırız belki yarı final ama final oynarız. öyle saçma sapan yorum yapanlara aldırmayın, geçen seneye bakın rangers final oynamış. rangers kim lan şaka maka bu takım o kadar iyi top oynamıyor, frankurt'da öyle. bunlar şans işi, kısmet işi. biraz kader işi. top yuvarlaktır ama iyi top oynarsan ve şans faktörü yanında olursa hiç zor değil, öyle final oynamak ya da yarı final oynamak.

uefa avrupa ligi takımlarına bakıyorum. leipzig çok mu güçlü. allah aşkına bugün mainz ile berabere kaldılar. öyle yenilmeyecek takım yok. sporting lizbon vs veya juventus bunlar gelsede o kadar iyi takım değiller. bunlar bir de şl'de oynuyorlar. 3 olup geldiklerini düşünürsek bile o kadar iyi top oynamıyorlar. yani yenilmeyecek dediğim takım manchester united diyorlar, omonia diye bir sikko rum takımına az daha maçı veriyorlardı. onlarda iyi top oynamıyorlar, takım içi sorunları var. 2016'da evimizde kazanmıştık. ama deplasman zor iş.

ben uefa gruplarında tek zorlu takım görüyorum o da arsenaldir. onlar gerçekten iyi top oynuyorlar ve çok etkili hücum hatları var. sanırım arsenal final oynar. ama dediğim gibi top yuvarlak ne olacağı belirsiz.
  • zor, çok zor ama imkansız değil. biraz şanslı kura gerekiyor. diğer takımların iyi takımları elemesi gerekiyor. son 16'da nantes gelirse eleyebilir ama gidip ajax, barcelona, sporting, sevilla, juventus, manu, roma gibi takımlardan birini çekerse işi zor. eleyemez değil ama zor.
hesabın var mı? giriş yap