şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugünkü zenit maçında denk geldiğim ve anlam veremediğim olay. şimdi sayın başkan ali koç futbola yabancı sınırı getirilmesini istiyor, sebebini de türk futbolunun yara alması şeklinde gösteriyor. buna rağmen zenit karşısına yerli ve milli oyuncularımız yerine milyonlarca euro alarak kulüplerimizi batıran yabancı futbolcular ile çıkıyorlar. eee o zaman ersun yanal ve ali koç'un yaptığı açıklamaların bir anlamı kalıyor mu hayır. eğer gerçekten türk futbolunu düşünüyorsa sayın ali koç ve ersun yanal, derhal takımdaki yabancı oyuncuları gönderip yerine yerli ve milli, islam kültürü ile yetişmiş türk oyuncular ile mücadele etmelidir. ben fenerbahçe gibi güzide bir kulübümüzde milyonlarca euro alan reyes, kameni, skrtel, isla, jailson, eljif, dirar, zajc, benzia, ayew, valbuena, moses, slimani, frey, soldado gibi oyuncuları görmek istemiyorum. 15 temmuzun anlam ve önemini bilen atatürk'ün izinde giden sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın sıklıkla dile getirdiği yüzde yüz yerli ve milli türk oyuncularımızı futbol dünyasında görmek istiyorum. evet sayın ali koç bir memleket sevdalısı olarak sizden beklentim bu yöndedir.