şükela:  tümü | bugün soru sor
  • belhanda-feghouli-rodri-gomis dörtlüsüdür.

bilindiği üzere g. saray'ın 20 yıldır galibiyeti yok kadıköy'de. tamam, orada şampiyonluk kupası kaldırdık ama galibiyet yok.
    işte bundan 3 hafta sonra, mahşerin cehennemden gelen dört atlısı gibi, kadıköy'ü galibiyetle teslim alacak yiğitler bunlardır. komutan yine terim.
    tarihe not düşülsün.
    edit : gomis'in pasını 90+4'te altı pastan piç eden ciğersiz tolga nedeniyle tükanı kapattık. seneye artık.
  • (bkz: #74453196)
  • neyi alacaklarına dikkat etmesi gereken dörtlü.
  • (bkz: alamadı)
  • başlığı görünce aha dedim ali koç aleyhinde bi başlık gibi. aziz yıldırım kayberse ali koç ve yönetimi teslim alacak ve başlık sahibi de ali koç ve yönetimini kötüleyecek diye düşündüm. entry'i görünce kör oldum amk.
  • abi şimdi şöyle bir şey var. eninde sonunda fenerbahçe yenilecek kadıköy'de. her insanın bir gün öleceği gibi. bu olacak yani bir şekilde.

önemli olan 20 senedir kimin eze eze yendiği. en çok kimin kazandığı. fener en iyi döneminde bile galatasaray'ı yenmeyi bildi. ama bir gün kaybedecek kadıköy'de. o gün bugün de olabilir 3 sene sonra da ama olacak.

son şampiyonsporluyum.
  • dörtlü değil üçlüdür.

(bkz: bafétimbi)
    (bkz: fredius)
    (bkz: gomis)
  • her sene galatasaray'lı toyuncular ve taraftarlar (ara sıra teknik direktör bile) düzenli olarak bu sene fenerbahçe'yi kadıköy'de yeneceğiz diyorlar. işin kötüsü buna inanıyorlar. sonuç: belli :(
  • muhtemelen regen olacaktır.
  • 20 yıldır yapılamayanı yapmak için çok çaba sarf edecektir gs.

fakat fenerbahçe de son dayanak bu kaldı gitmesin diye çılgın primler vaatler verilecektir futbolculara.

beşiktaşımın yorgunluğunu atması ve zirvenin sallanması açısından ben 5 kırmızı kart diyorum.

2 gs

3 fb