30 entry daha
  • bugün sivasspor'un yenilgisiyle uefa sıralamasında iskoçya'nın altına düştük.

3 temmuz sadece türk futbolunun bitişi de değildi. fenerbahçe'yi bitirebilmek için adaleti bitirdiler bitirdikleri adalet ile güçlenen fetö ülkede darbe bile yaptı. o günden sonra da ekonomik olarak da politik olarak da çok zayıfladık.
  • fenerlilerin olan biten her şeyi kendi üstüne alınmasına örnek bir durum daha. yabancı sınırlaması gelir bunlar ağlar. "sırf bize inat yapıldı" derler. yabancı sınırlaması gevşer yine ağlarlar. "sırf biz türk futbolculara yatırım yaptık diye gevşedi" derler. dünya fenerin çevresinde dönüyor ve her şey onlara inat yapılıyor sanıyorlar. ağlamak için hep bir baheneleri var.

fener ağlama lan yeter. her yerde ağlak seslerinizi duymaktan bıktık artık. sanki ülkede 20-30 milyon bebek var ve sürekli ağlıyor.

feneri bitirme çabası ne aq?
  • ya arkadaş yeter be. aziz yıldırım şike yaptı, fetöcü savcılar da açığa çıkardı. hatta o sene trabzon da temiz değildi. tamam yaptınız ceza almadınız eyvallah bari kapatın konuyu. hala arsız yüzsüz bizi bitirmeye çalıştılar tribini bırakın. beşiktaş kupasını iade etti kapattı konuyu. onlar da hala şeref muhabbeti yapıyor. yeter be sıktınız...

edit: bir kişi de çıksın desin youtube’daki ses kayıtlarında tarla sürmenin kurban kesmenin anlamı nedir. ibrahim akın imamla şike parasını ne diye konuşuyor. beşiktaş kupasını neden iade etti...

bak hukuk bilmiyorsunuz, ben biliyorum okulunu okudum. deliller gerçek olsa bile usülsüz toplandıysa geçersiz sayılır. yani aziz başkanınızın telefonu kaçak dinlenmiş. olay bu. gidin öğrenin. işin kötüsü bilmiyor değilsiniz internet çağında, şu arsızlığınız beni deli ediyor.
  • rahmetli turgay şeren'in bir lafı vardı neydi o ?

o geldi aklıma...
  • fenerliler hala şike yapmadığını iddia ediyor sanırım, ben öyle anladım.
  • işin aslı space x firmasının yaptığı uzay çalışmaları ve huawei'e verilen cezalar da fenerbahçe'nin önünü kesme operasyonu ile alakalı.

ayrıca biden - trump seçiminin de fenerbahçe'ye kurulan küresel kumpas ile direkt ilişkili olduğunu unutmayalım.
  • doğrusunun, "şike yapayım ve sonra da ceza almayayım derken türk futbolunu bitirmek" olması gereken tespit.
  • himmet ve dua ile türk futbolunun a*ına koyanlar fenerbahçe'ye laf atarken biraz düşünseler keşke.
208 entry daha
hesabın var mı? giriş yap