• adam ezildikçe eziliyor
  • adam tam olarak ne demiş önce bir onu okuyun sonra yorum yapın.

--- spoiler ---

“f.bahçe’nin elde ettiği çok büyük başarı. 3 yıl önce final four oynuyor, geçen yıl finalde son anda kaybediyor ve bu senede şampiyon oluyor. bu, türk basketbol tarihinin, kulüpler bazında elde ettiği en büyük başarı.

bana ‘kutluyor musun fenerbahçe’yi’ diye soruyorlar. hayır, ben kutlamıyorum fenerbahçe’yi. onlar da bizi geçen yıl eurocup şampiyonu olduğumuzda kutlamadılar. bu işler karşılıklı. sonuçta ben bir kutlama mesajı yayınlamadım, onlar da yayınlamamıştı. ama, onların çok büyük bir başarı kazandığını da belirtmem lazım. gerçekten de çok anlamlı bir iş yaptılar.”

--- spoiler ---
  • sonra kendisine gergin ataman dendiğinde kızan bünyeden çıkmış açıklama.
  • haklıyken haksız konuma düşmektir. yangına körükle gitmek kanımıza dna mıza işlemiş. ne olur ilk sen kutlasan büyüklük sende kalsa. illa politik oluncak, anlaşılır gibi değil.
  • kolay olanı seçmiştir.

zor ve doğru olanı şuydu:

"fenerbahçe'yi kutluyorum, fakat ne yazık bizim geçen sene eurocup başarımızı kutlamamışlardı. incinmiştik. keza iki ezeli rakibin başarılarının birbirlerini kamçılaması ne kadar doğalsa, başarılarını kutlamaları o kadar doğrudur.

biz fb'nin hatasına düşmeden, gerçekten gönül rahatlığıyla rakibimizi kutluyoruz. onları geçmek için de çok çalışacağız."

desene. ama yok...
  • kendisini sevmem ama biz onları kutlamadıysak onun da bizi kutlamaması gayet normal.
  • zamanında fener'in finale çıkmasını kutlamış kişinin beyanı.
    (bkz: 23 mart 2017 ergin ataman'ın attığı tweet)
    --- spoiler ---

“milliyet spor ödülleri yılın takımı kategorsinde dünya şampiyonu eczacıbaşı voleybol takımı, euroleague finalisti fenerbahçe basketbol takımı ve eurocup şampiyonu galatasaray odeabank takımını geride bırakarak, bu ödüle layık görülen türkiye ligi şampiyonu beşiktaş futbol takımını tebrik ederim”

--- spoiler ---
  • ıcler acisi aciklama. nefreti korukleyen kim olursa olsun spordan men edilsin.
  • (bkz: ergen ataman)
hesabın var mı? giriş yap