şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: phillip cocu)'ya 'başarısız' diyemeyenlerin kabahatli bulduğu sözde çetedir.

  cocu denen tip ağustos ayında gelmiş süre,sabır vs denmiş süre de geçmiş 'napıcaz lan denerek' bir günah keçisi aranmış ve çare 'sözde çetede' bulunmuştur.

  günah keçisi sözde çete.

  süre,sabır,zaman vs doldu cocu efendi sonuç rezalet, şimdi ne yapalım?
  birilerini suçlu ilan edelim tamam bunu da geçeceğiz ama olan fenerbahçe futbol takım tarafına olacak.

  hadi sözde çeteyi de attık içimizden, şimdi bir şey olacak mı?

  cocu hatalı bir hamleydi, bunu herkesin kendine itiraf etmesi lazım yoksa çeşitli bahanelerle, gündem yaratacak laflarla başarı gelmez.

  en çok kızdığım nokta şu; 'skor taraftarlığı yapmayın'.

  ne taraftarlığı yapalım? ne için taraftarız biz? bunu siz mi belirleyeceksiniz?
  utanmadan hala 'sabır' diyebiliyorsunuz işin muhteşem komedisi orada başlıyor.

  frey, reyes inanılmaz kötü demiyorum ama son gün alınacak isimler değildi. gittiniz getirdiniz.
  genç takım diye ortalığı yıktınız, kadroya girebilen genç eljif biraz da barış.
  4-3-3 hücum futbol dediniz takım 4-4-2'yi oynayabilirse eyvallah eder hale geldik.
  commoli geldi en iyi yaptığı iş alt yapıdan oyuncularla sözleşme imzalamak, fotoğraf çektirmek.

  gençler oyanmıyor, hücumu bırak duran top organizasyonu yok, ligde on gol atamadık, bir de 'içimizdeki hainler' kartını kullandık.

  ali başkan deniz bitti yakında; 'ben en az üç dönem istedim' laflarına başlayacağına.

  biz cocu'yu getirerek hata yaptık de kolayına bağlayalım bu işi.
  110 senelik kulüp göz göre göre kümeye gitmesin.

  (bkz: fenerbahçe'yi sabote eden sözde çete)
 • öncelikle, başlığın ilk entrysinde aynı başlığa bkz vermek kabızlığı da ancak aykut kocaman'a yakışırdı.
  takım gençleştirmekten anladıkları heralde 18 yaşında 8 futbolcuyu aynı anda 11de başlatmak olan aykutların üstünü örtmeye çalıştıkları, çete değil terör örgütü.
  takım gençleşti işte amk ne anlatıyosunuz? ben göremiyorum çünkü istatistiklerimizi çaldın, sen bak ordan geçen seneki yaş ortalamamızla bu senekinin farkına... sadece eljif girmişmiş... geçen sene neden girmedi bu çocuk?
  4-3-3 demişiz de, 4-4-2ye kalmışız. ulan 4-6-0 gördü bu gözler, hem de kadıköy'de, hem de kaç maçta! tek santrafora bile razıydım ben ki cocu verdi 2 santrafor. (ayrıca 4-4-2 değil, 3-5-2 gibi oynuyoruz sayın çok bilmiş)
  en büyük organizasyonun korner kullanmaya 2 kişi göndermekti aykut. şimdi gelmişsin organizasyonun yok diyosun.
  takım pozisyona giriyor, girmiyor değil. ama o topu içeri "dürtecek" mecali kalmıyor, görüyoruz. e bunun da nedeni takımın bile isteye, sakatlamak pahasına yanlış antrenere edilmesi olduğu ortaya çıktı aykut.
  transferlere bok atıyosun da, kulübün parasını 5 sene vasatlara dağıtan sendin aykut. paramızı bitirmeseydin, biz de bir umut diye reyes'i almak zorunda kalmazdık.
  bu arada, dikkat ettiysen aykut diyorum. çünkü dünya futbol tarihinin en büyük satıcılığı ortaya çıkarıldıktan sonra hala aykut'u savunan kendisinden başkası olamaz. o 3 antrenör (?) bile artık yüz bulup bunu yapamaz.

  edit: ha bir de, boşa dua etme. fenerbahçe küme falan düşmez. düşerse de biz varız, sen git tuttuğun takımı destekle
 • maşallah
  '8 yaşında 8 futbolcuyu aynı anda 11de başlatmak olan aykutların üstünü örtmeye çalıştıkları, çete değil terör örgütü. ' lan sen ne dedin? diyerek lafa giriyorum.

  'takım gençleşti' demek yaş ortalaması düştü demek değildir sığır kardeş.

  '4-3-3 hücum futbol,baskılı oyun' diyen kimdi? ben söylemedim bunu bu vaadler verildi arkadaşım uydurma değil aç bak araştır.

  3-5-2 gibi oynuyoruz denmiş evet gerçekten gibi bir şey oynuyoruz onun da ne bok olduğu belli değil, fenerbahçe denen takım 8 haftada 6 gol atabilmiş.

  organizasyon falan yok var olduğunu kanıtlarsa helal olsun derim bu zırtapoz kılıklıya ,'takım pozisyona giriyor,bjk'yi ezdik' tabelaya yansımıyor. (6 gol).

  'birileri takımı sabote etmiş' bu bir masal başka bir şey değil. madem öyle şimdi sabote edecek kimse de kalmadıysa büyük taktisyen cocu takımı daha iyi konuma getirebilir. bekleyip görelim.

  transferlere bok atarım bunun suçlusu nasıl aykut nasıl aziz onu anlamadım? reyes frey son gün alınacak futbolcular değil.

  karşı edit: kendiyle çelişme şampiyonu bana diyor ki 'efendim gerekiyorsa cocu bizi küme düşürsün' ulan sana ben ne diyeyim. yukarda da diyor ki 'fenerbahçe küme düşmez' nasıl bir kafan var arkadaş?
  bu cocu kalırsa bu takım küme düşecek bu kadar basit.
 • (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
  fenerbahçe küme düşecekmiş...
  çırpınma aykut, kapat sözlük hesabını da git.
  rezil rüsva oldun aleme. 5 senedir başkanın hatrına görmezden gelinen para saçmalarına, saçma sapan taktiklerine, bu son yaptığınla tuz biber ektin.
  kimse cocu'yu sevdiğinden sana laf etmiyor ki! biz senden nefret ediyoruz aykut, anla şunu. senin yerine şenol güneş gelse razıyız o derece.
  cocu'ya herkes kızıyordu, fakat adamın suçunun minimum olduğu ortaya çıkınca herkes şimdi tekrar nötr. ha gidişat düzelmezse (ki düzelecek gibi gözüküyor, öyle umuyoruz), onun da çaresi bizde, sen raadol.
 • dumbuk futbol konusamayip isi hakarete doktu.
  iste seviye iste gelismislik duzeyi.