şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet bu sene böyle bir gerçeklik var, aslancıklar ve sentetikçiler şimdiden üzülmeye başlasa iyi ederler zira dün aksam stadımızda o ruhu ve seviyeyi gördük çok şükür. şimdiden kupanın bağdat caddesinde otobüste elden ele dolaştırılma anını yaşamaya başladım bile.

edit: temennimi dile getirerek birazcikta nükte yaparak açtigim başlık sonrasında aldigim mesajlar ,küfürler beni benden aldi:) o kufur edenlere güzel cevaplar verirdim ,kallavi cevaplar zira safkan bir adanaliyim ama saygımı korumak adina ignore ediyorum o muptezelleri..
    fenerbahce bu sezon uefayi alacak amk ben bunu istiyor ve inanıyorum size giren cikan ne dalyarraklar
  • keşke alsa, keşke o vizyona gelse dediğim durumdur.
  • lig şampiyonluğunun yanında cila olarak alınacağı doğru olan kupa. sene sonu editlerim.
  • alır tabi de kupayı mı alır kulpunu mu bilemeyiz. ama gerçek islami gördük bize bu da yeter:)
  • 2 aydır ligi tatil hazırlık kampında olan rus takımını yenince kümede kalması garanti değilken uefa kupasını alabileceğini sanmak tinerden çok daha öte bir kafa gerektirir.
  • fenerbahçe taraftarlarının yeni bir totem denediğinin işaretidir.
    yeni bir (bkz: hasan ali kaldırım gol atmazsa götümden sikin) vakası loading ...

(bkz: ay hadi inşallah)
  • orta sahada ve özellikle forvet hattında yetersiz olduğumuz için hayaldir.

nazar değmesin kaleci ve defansımız duvar. valbuena ve moses ile kanatlar harika. defansif orta saha olarak jailson gerçekten kendi başına yetiyor. gelin görün ki forvet ve 10 numara pozisyonumuz yok denecek kadar şuan.

olsa da gerçekçi olmak gerekirse son 16'dan sonra çıkacak rakipler yeni şampiyonlar ligi sisteminden ötürü sağlam rakiplerle dolu. yendiğimiz zenit 2 aydır top oynamıyor. hemen havaya girmemek gerek. bu işler sıra ile.

biz oyunumuzu oynayalım, canlarını ortaya koysunlar gittiği yere kadar götürürüz. elendikleri noktada canları sağolsun. yeter ki canlarını koysunlar ortaya. sene başından beri bunu söylüyoruz. küme düşün ama yüreğinizle düşün.