• fenerliyim, kupayı da galatasaray alsın istiyorum.
    mazbatımızı da hakkımızla tekrar aldık mı, görürüm bu baykuşları gelecek sezonda! arda'ya ödenen paranın hesabı kuruşu kuruşuna sorulsun...
  • 8 takipçili, tek tweetli, türk futboluna yön veren oldukça önemli bir hesaptır. başlığının neden bu kadar geç açıldığını anlamış değilim. oysa ki bu 8 takipçili tek tweetli hesap üzerinden daha çok şaka, daha çok tespit yapıp zeka yaşımızı belli etmeliydik.
  • bir proje takımının senin benim vergim ile şampiyon olmasını görmektense yüz yılı aşmış bir kulübümüzün şampiyon olmasını isterim. umarım seçimlerden sonra da bu belediye takımına gereken hesap sorulacaktır.

not:fb
  • fenerbahçe ile başakşehir özneleri aynı cümlede yer alamazlar. biri cumhuriyet takımıdır öbürünün kimin takımı olduğu ve kimler tarafından yönetildiği malumdur. koyu bir fenerbahçe taraftarı ve kongre üyesi olarak tarafım terbiyesiz fatih ve avanelerine rağmen ezeli rakibimiz gs’dir.

not: hersey çok güzel olacak. proje takımları değil yüz yıllık kulüpler kazanacak. gs de olur bjk de olur alkışlarız.
  • anca sikmeli sokmalı muhabbetlerle birbirini yiyen ve spordan anlamayan andavalların teranesi olacak durum. başakşehir dediğin takımın taraftarına bak, yıllardır her maçını iple çektiğin karşı takıma bak.

ha bi de şu sikinizi illa bir yerlere sokmak zorunda değilsiniz ama illa sokacaksanız efenim takımlara, insanların görüşlerine, yaşam tarzlarına falan, her yere değil de götünüze sokun da hepimiz rahatlayalım. bu ne yahu!
  • ustteki trois renktas muthis yorumlamis! bana alkislamak duser!
  • ben galatasarayli olarak cok basarili olacagini dusunmeme ragmen ali koc'un secilmesine cok sevinmistim.

sicti sonra ayri konu ama ulke adina pozitif gelismeydi.

simdi cikmis cumhuriyetin son kalesiyiz falan muhabbeti yapanlar bir otokratin takimini destekliyor.

yaziklar olsun.
  • galatasaray öyle büyük bir kulüp ki fenerlileri bile başakşehir’i destekletir hale sokmuş. cimbom işte böyle adamı madam yapar*

bu arada çok ağlamayın lan, göz pınarlarınız kuruyacak*
  • yav he he.
  • bunların işi bu (bkz: bukalemun) gibiler (!)
    yeter ki galatasaray şampiyon olmasın.
hesabın var mı? giriş yap