şükela:  tümü | bugün
  • bazı fenerli renktaşlarım ile birlikte paylaştığımı düşündüğüm duygu. beşiktaş'ın avrupa maçlarında yarattığı algının yandaş medyada yaratılan algıdan farkı yok. herkes desteklemek zorunda, desteklemeyen bjk'lilerin tabiriyle renklidir, orçodur falan filan.

bir de şuna gıcık oluyorum; "bir finirli ilirik bi akşim sinini kidir bişiktişliyim"

ya arkadaş bunlar değil miydi beşiktaş çarşının ortasında vardar ovası türküsünü çalıp seninle dalga geçen.

son olarak, kura çekiminde kendilerine real madrid ya da bayern gelmesini diliyorum; sırf güzel maç izlemek için yanlış anlaşılmasın, eminim onlar da bunu istiyordur ne de olsa ozzy 50 cenk 150 milyon euro.

edit 1/2: küfür ve hakaretlerden ziyade, en çok üzüldüğüm yorum aziz yıldırım'ın yönetim anlayışını benimsediğim imasıydı. kendisinin kulübümüzden gidip ali koç'un geleceği günü iple çeken bir fenerbahçe taraftarıyım.

edit: tepkileriniz, algı yarattığınız iddiamın ne kadar doğru olduğunu gösterdi. "hmm nasıl tebrik etmezsin seni küstah seni" seviyesindeki kibriniz yine ön planda. başlık değiştirilsin diyen bile çıkmış ahaha neden çünkü tebrik etmek zorundayız öyle mi? tahammülsüzlük iliklerinize işlemiş.
  • beşiktaş'ın avrupa'da puan aldığı her gece odasına gidip küçük pipisiyle oynayarak o gece olanları unutmaya çalıştığını düşündüğüm bir yazarın başlattığı kampanya. *
  • siktirip gidin, gölge etmeyin, tebrik etmeniz gerekmez.
    hasedinizden şu köşede ölebilirsiniz.
    hasedinden ölen bir renkli kuş feryadı.
  • siz desteklemeyin.
    tebrikler beşiktaş.
  • çok umursamadığım bir davranıştır.
    ben, siz sevilla'yı elediğinizde fener bayrağıyla muğla sokaklarında meşale yakmış adamım. ama tabi ki sizin gibi futbol cahili taraftarlardan aynı şeyi beklemiyorum.
  • bir fenerbahçe aşığı olarak bütün kalbimle beşiktaş'ı tebrik ediyorum.

fenerbahçe'li teferruatlar ile değil sonuçlar ile ilgilenir.
  • siz bu akşam “enikonu bi için”.

geçer;))
  • girdiğim ilk futbol/spor içerikli entry, umarım da son olur. maç falan izlemeyen ancak sorduklarında fenerbahçeliyim diyen biri olarak söylüyorum; yürü be kara kartal. dalganlandır şanlı bayrağımızı en tepede. bugün gururlandırdın, inşallah mayıs'ta da gururlandırırsın.

tanım: kışkırtıcı ve yanlış bir öneri.
  • aklı başında hiçbir fenerbahçeli insanın prim vermeyeceğinden emin olduğum başlık. lütfen atlamayın sayın beşiktaşlılar.

not: beşiktaş