şükela:  tümü | bugün
  • övülmek, yüceltilmek duyguları epey yükseklere çıkmış kişilerin hayali. bunun için çeşit çeşit apsürt işler yaparlar. ne kadar acayiplik, apsürtlük, o kadar ilgi, ün. tabi az miktarda orijinal karakterler de çıkabiliyor.

elleri klavyede, tespit, yorum, analiz, dalga, gülme ihtiyacı içinde yığınla internet kullanıcısı bekliyor. çoğu zaman basit denecek olay-kişileri de fenomenleştirenler bunlar evet. tabi aradan 2 hafta geçer, yenileri türer, eskiler unutulur, hatırlanmaz bile.

nedir yani? ünlü olsan ne, tanınsan ne? sokaklarda rahat rahat gezip dolaşmak batıyor mu? nedir bu ilgi budalalığı?
  • bu çocukların** bazıları arka sokakların fenomeni olabilirler. bazen biz de çeksem kaydetsem diyeceğimiz çok iyi yorumlara olmadık yerde denk geliriz. o anlar hem bir yakalama, hem bir kaçırma anı.
  • ulan geç mi kaldık beee
  • eski şirkette bir sekreter vardı, mutaassıp ailede doğmasa çok canlar yakacak bir tip. ögrendim twit aleminde nami yürümüş, derinlik zeka karizma eğitim hiç birisinin bulunmadığını bildiğimden ne hakkında twit attığını neden takip edildiğini bir turlu anlamamıştım.
    o yuzden fenomen olmak var birde fenomen (bkz: serdarkuzuloglu) (bkz: ozgurdemirtas) (bkz: ozanbingol) var.