şükela:  tümü | bugün
  • rihanna'nın çıkaracağı kozmetik markasının adı. az önce tanıtım videosu yayınlandı. lip glosslar bu ilkbahar geri dönmüştü zaten bu sonbaharda da bol bol görürüz.

sephora'larda ve harvey nichols'larda satılacak. ne oldum delisi vloggerlar hiç çekilmez yalnız, balmain ayarında bir izdiham yaşanırsa hiç şaşırmam.
  • çıkardığı 40 ton fondötenlerden sadece 5 6 tanesinin black/brown ten rengine sahip insanlar için olması üzerine bir miktar tepki çekmiş rihanna'nın kozmetik markası. aslında bir miktar haklılar. çünkü her ne kadar para kazanacak olsa da rihanna'nın beyazlar için büyük bir marketinge ihtiyacı yok. madem 40 ton çıkarıyorsun ekle 10 ton daha herkes aynı siyahilikte ya da aynı kahverengilikte değil sonuçta. zaten 2 tane black ürünü var. kendin de siyahisinin. bu konuda sanırım diğer markalardan daha idealist olması gerekirdi.
  • kozmetikten sonra, savage x fenty adi altinda, ic camasiri alt kategorisine de el atmis bulunuyor riri. 11 mayis'ta dunya capinda satista:

https://www.savagex.com/
  • instagram / youtube influencer'larina ciddi miktarda para yedirdigini dusundugum marka. zaten rihanna sahibi falan degildir. sahibi kendo'dur. lebron james'in uzerinde ismi olan ayakkabi cikarmak icin nike'la anlasmasi gibi dusunun.
  • bütün ırk ve renkten kadınlara hitap eden marka. tek koşulları kadının zengin olması sanırım.
  • bitanecik rihannacığımın kozmetik markası. kadın, markasını duyuracak diye avoncu teyzelere dönmüştü bi ara cidden. kurdan dolayı zalım fiyatlara satıldığını duydum. ha, bence değmeyebilir. aynı paraya daha üst sınıf ürünler alınır. ama, ürünlerin kapakları vs. on numara olmuş.
  • gloss bomb'un türkiye'de 129 tl'ye satıldığı marka. son bir kez kozmetik şımarıklığı yapılıp bu defter açılmamak üzere kapanabilir aslında glossları çok hoş cidden.
  • sephora’ya geliyor.

kriz olmasa kesin highlighter alırdım ama kriz var.
  • bunu beğenen rihanna fanıdır. piyasada benzer ve daha başarılı ürünleri çok daha ucuza alırsınız.
  • az önce istinye park sephora’dan stunna lip paintini aldım.inanılmaz güzel bir yapısı var.hele o kırmızının rengi..daha önce birçok high end markanın rujlarını kullandım ama bunun gibi güzel yapılısı yok.mutlaka deneyin.