şükela:  tümü | bugün
 • bir seedbox şirketi. şu ana kadar internet üzerinde gördüğüm en hızlı seedbox bunlarda. 10gbps ne demek lan? ssd bile yetişemiyor aq hızına. bizde 3 mbite he diyoruz aq ülkesinde.

  sahibi için (bkz: rusak)
 • 1tb depalama ve sınırsız upload trafiğini 10£'a veren; piyasadaki performans/fiyat oranı en yüksek seedbox servisidir. bittorrent dışında openvpn, ftp sunucu, veritabanı sunucu, dropbox vb. değişik çözümleri de size ayrılan sanal sunucuda çalıştırabilirsiniz. web arayüzünden en çok kullanılan programlar otomatik olarak kurulabilmekte ve diğer programlar için de linux bilmeyen kullanıcılar için ayrıntılı yardım sayfaları mevcuttur.

  www.feralhosting.com
 • geçtiğimiz ay what.cd ve diğer bazı tracker'lara yapılan kapatma operasyonunda; sadece internet sayfası ovh üzerinden sunulduğu için, feral hosting'in ön bürosu darbe yedi. sanırım yedekleri olmadığı için de, başka bir sunucuda hemen devam edemediler. dolayısıyla yeni müşteri de kabul edemiyorlar. ve hatta mevcut müşterinden, e-mail yoluyla ödeme talep edeceklerini söylemişlerse de; mağdur olan kullanıcıların da olduğu bildiklerinden, herhangi bir ücret de talep etmiyorlar. yani neredeyse iki aydır feral'i bila bedel kullanıyoruz. sunucuları halen aktif. eğer ssh şifrenizi biliyorsanız, terminal'den slot'unuza bağlanıp eskisi gibi gereksiz işlerinize devam edebiliyorsunuz.
 • https://www.feralhosting.com/

  deli hızlı internet hızları olan profesyonel seedbox çözümü. bir terabytelık başlangıç sunucusu 10€'dan başlıyor. kredi kartı veya bitcoin ile ödeme yapılabiliyor.

  şu anda bence tercih edilebilecek en ideal firma. hem samimi hem yardımcı.