• yerli djlerin arasında en iyisi...
 • inanılmaz gaz çalan adam. techno'un kralı olmaya aday.
 • türkiye'nin ilk ve şu an için tek mikslenmiş techno derleme albümünü (techno-logic mixed cd compilation) yayınlamış olan dj.
  türkiyenin en iyi techno dj'i.
 • fer-mas'ta ferrari satış müdürü olan kişi. aynı zamanda dj olması cidden çok ilginç
 • jet on records da yer almaktadir kendisi.
  http://www.myspace.com/jetonrecords
 • profesyonel djlik kariyerine 1996 yılında başlamıştır. techno-head akımının ülkemizdeki en önemli temsilcilerindendir. yaklaşık 8 yıldır fg de her cumartesi saat 04.00 - 06.00 arası performansını sergilemektedir. kariyerinin zirvesine 2009 yılında space ibiza, carl cox join our revolution ile çıkmıştır, bunun yanında globat gathering, winter music conference, love parade vb organizasyonlarda da görev almıştır. benim gözümde ek iş olarak fer mas'ta ferrari satış müdürü pozisyonundadır. adam gibi adamdır. hızlıdır coşturur.
 • kendisi fer mas satış ve pazarlama müdürüdür.

  müzikle nefes alan, süper bir insandır.
 • saint michel fransız lisesi ve istanbul üniversitesi iktisat bölümü mezunudur executive mbaini de koç üniversitesinde yapmıştır.
 • bugün değerli okulumuz saint michel'de konferans veren ve ortalığı yıkıp geçen şahsiyet. son derece net , karizma , tam bir patron ama bütün egolarından sıyrılmış bir adam. anlattıklarından yola çıkarsak 17 yaşında biraz şansı ama daha çok kendi girişimleriyle ferrari gibi bir markaya adım atmış kendileri. ilerleyen süreçte askerliğini komando olarak bugün acı olaylarıyla hatırladığımız uludere'de yapmış. kendisine göre bu askerlik aklını başına getirmiş çünkü geçmişte burnu havada bir tip olduğunu iddia ediyor. ( nasıl olmasın 17 yaşında 2 dil biliyor ferrari'de çalışıyor.) gel zaman git zaman ferrari'nin yeni distribütörlüğünü yapan firmayla anlaşmış ve geçen seneden itibaren bu firmanın genel müdürü. daha da ilginci müthiş mütevazı , bundan bir 5 yıl önce şirkette önemli bir mevkide olmasına rağmen italya'dan gelen ferrari'nin patronunun şoförlüğünü yapmış , ferrari patronu onun satış-pazarlamada önemli biri olduğunu ancak seyahatinin 3. yani son günü öğrenmiş. yeşilköy'e havaalanına giderken italyan patron yanında oturmuş ve yarım saatlik bir muhabbet geçmiş aralarında. daha sonra baktığımızda ferrari patronunun tüm avrupa'da en değer verdiği çalışanlarından. bu kadarı bizi şoke etmeye yetmişti ancak öğrendik ki abicim sıkı bir techno dj. bu dj dünyasını pek bilmesem de carl cox adında dünya'nın en büyük techno dj'yi denilen bir adamla tanışmış ve bu adam abimizin bir kaç şarkısını kendi albümlerinde kullanmış. bu şarkılarının kullanılacağını öğrendiği gün tavana zıpladığını iddia ediyor. sözün özü , henüz 33-34 yaşlarında bir adamın bunları başarmasıni postmodern bir kitapta okusam inanmam ama canlı canlı dinlemek ve böyle bir adamla tanışmak inannılmaz bir haz. son olarak kendi büyük patron ama ferrari 355 modelini kullanıyor ancak bugün geldiği araç masserati'ydi.
 • gönlü zengin insan. kendi web sitesinde radio fg'de çaldığı tüm setleri indirmek mümkün.
hesabın var mı? giriş yap