• tam evlenilecek bir erkek. ''yemek yapan erkek seksidir'' önermesine de uyuyor gibi gibi. bir de kafa bir insana benziyor.

geçen gün gözde elendiğinde yüzünde beliren hüznü gördüm ferhat. yoksa ?
  • master chef türkiye formatının en mülayim duran yarışmacısı ,anlayamadım ki derdi nedir ? aşk acısı çeker gibi bir haller filan oysa silkelense, kendine gelebilse tuğsan tezil e ciddi de olmasa rakip olabilir potansiyeli var

kendisi hakkında bir de şu tip bir aktivite sunalım
    http://www.uzmantv.com/…ek-blogu-yazari-ferhat-bora
  • saçlarıyla düşman çatlatan adeta nispet yapan yarışmacı*.
  • verdiği tariflerden birkaçını denedik, hiç biri tutmadı.

o yüzden canım sıkılınca youtube'dan izlediğim ama tariflerini denemekten vazgeçtiğim kişi.

tarifi net tutan, her verdiği ölçü tam olan şef için (bkz: arda türkmen)
  • hoş bir insan. videolarını de izledim. ekranda nasıl davranacağını gayet iyi biliyor. samimiyeti ön planda tutuyor ancak belli bir sınır içinde. olması gerekenin nasıl olacağını gayet biliyor.
  • videolari cok dengeli, yapmacik hareketler yok, programinin onune gecmeye calismak yok, samimi ve lezzetten anliyor. umarim bozmadan devam eder.
  • izlemekten zevk aldığım şef. takip ettiğim tek yemek kanalının sahibi, eğlenceli ve güzel insan.
  • tatlı dilli muhteşem şef. tarifleri de sohbeti de çok iyi. bu da videolarını aşırı keyifli kılıyor. kendisiyle saatlerce yemek yapmak isterdim.
  • youtube'da favori şefim. farklı tarifler paylaşıyor, mizahi yönünü de seviyorum. tarifleri tutar mı tutmaz mı bilmiyorum, kafama göre yaptığımdan o kısma takılmıyorum. gezmeli yemeli konsepti de aşırı iyi.
  • youtube'ta bulunan yemek.com kanalındaki videolarını izlemeye doyamadığım güler yüzlü şef. daha önce hiçbir yemeğini tatma imkanım olmadı ancak izlerken bile el lezzetinin tadını alabiliyorum diyebilirim. büyük bütçe onunken de şahane yemekler çıkartıyor ancak düşük bütçeli yemeklerde yeteneğini ve yaratıcılığını daha fazla konuşturduğunu düşünüyorum. yemek yapmak kadar yemekten de keyif aldığı her halinden belli olan bu şef bir gün restoran açmaya karar verirse koşa koşa gideceğimden emin olabilir.
hesabın var mı? giriş yap