şükela:  tümü | bugün
  • süpersonik bir hızla televizyonun sesini kısmama sebep olan reklamdır.
    allahıımmmm o nasıl çıldırtıcı bir hönkürmeydi öyle.
  • reklama giren tüm kanallarda saat 21:00'da verilmiş olan reklamdır. türkiye için hamaset saati. ulan o fiber interneti süper hızlarla komik kotalarla kaçtan sattığınızı söylesenize.
  • "türkiye, türkiye olalı böyle zulüm görmedi" dedirten, o korkunç sesi duyanların bir daha asla aynı kişi olamayacağı reklamdır.

kesin beyin yıkadılar ya da onun gibi bir şey yaptılar, başka bir açıklaması olamaz.
  • bugün saat 21.00 ile labirentte sıkışmış deney faresi hissi yaşatan reklamdır. zap yapmaktan kumanda yandı ama adamın sesi dinmedi. nasıl bir para verilmişse bütün kanallar işi gücü bırakmış bu reklamı verdi.

ferhat göçer boğazı(!) yırtıldığı için hastaneye kaldırılmamıştır umarım.
  • türk telekom'un, reklamdaki kabloları kime/nereye döşediği hakkında sorulara sürükleyen reklam. o yırtınma kolay kolay çıkmaz gibime geliyor.
  • ferhat göçer'in bağırıp höykürmek yerine bildiğin anırdığı reklamdır. kulak zarlarım sallandı. bak titredi demiyorum sallandı
  • tek kelimeyle korkunçtur ve çok uzun süreli bir reklam galiba, ya da bana öyle gelmiş olabilir, bilemedim.
  • şevval sam'ın ne kadar kötü bir şarkıcı olduğunu ispat etmek için çekildiğini düşündüren bellona reklamından daha kötüsü olmaz derken annemin "ay bu neee televizyonun sesini kısın çabuk" diye çığlık atmasıyla salona koştuğumda maruz kaldığım facia.