• şu entryde bahsi geçen ali abinin yeni mekanıdır, dolayısıyla taksim'in açık ara en güzel mekanı da artık burasıdır.

10 ocak cuma günü açılış partisi vardır, kaçırılmamalıdır.
  • güzel mekan, lakin şarapları panzehir gibi.
  • taksim'in açık ara en samimi barıdır.

bilenler bilir çalıntı bar'dan ayrılan arkadaşların açtığı mekandır.

çıkarken langırt oynamayı unutmayınız..
  • facebook hesabından paylaştığı bir post tüm sosyal medyada dönmeye başlayınca adını duyduğum bar.

ilgili post:tuvalette bulunanan içliğin esrarı..
  • facebook hesabını oldukça başarılı kullanan işletme. şöyle bir yazıya denk geldim; paylaşmadan geçmeyelim dedim:

"futbolu da, polisi de hiç sevmezdin. bir sabah birlikte kahvaltı yaparken, okuduğum spor gazetesindeki ''dahi anlamındaki de ayrı yazılır'' manşetini merak edip nedenini sormuştun. ben de sana alex de souza'yı anlatmıştım. gülümseyip; ''alex' i sevdim.’’ demiştin. sonra bir akşam, birlikte yemek yerken, sen de ilk defa behzat ç.' ye kilitlenmiştin. sessizce izleyip, bölüm bittikten sonra gülümseyerek; ''dahi anlamındaki ç. ayrı yazılır. behzat'ı sevdim.'' demiştin. sonra akşam feride’ ye gitmiştik. kafamız o kadar güzel olmuştu ki, feride’ nin - de’ sini ayırmalıyız diye tabelayı sökmeye çalışmıştık. bizi kovalamışlardı, kaçmıştık.
    sonra sen gittin, her şey de seninle gitti. senin ardından alex'i gönderdiler. behzat'la çok uğraştılar, diziyi bitirdiler. allahtan feride’ ye bir şey olmadı, ben hep içtim. bence hepsi senin suçun. sen gitmeseydin eğer alex de, behzat da gidemezdi. ama olur öyle bazen. bazen mutsuzluk anlamındaki insanlar ayrı yazılır.

sonra vakit geçti. erdal beşikçioğlu saçma sapan bir dizide oynamaya başladı, alex de souza geçenlerde futbolu bıraktı, allahtan feride’ ye bir şey olmadı, ben hep içtim. bir sürü -de ayırdım, bazıları "dahi" anlamına bile gelmiyordu, sen geri gelmedin.
    ama olur öyle bazen.
    bazen mutsuzluk anlamındaki insanlar ayrı yazılır."
  • facebook sayfasından anladığım kadarıyla nerde cins insan var, buluşturan mekan. en son iddaa fişiyle hesap ödenmişti. pimpoları toplayıp gideyim diyorum, çaktırmadan cüzdana bakıyorum, aklıma bu kupon olayı geliyo. 240 lira hesabı iddaa kuponuyla da ödeyemeyeceğimi düşünüyorum, aksi gibi futboldan da anlamam. bide paraları beşiktaş'a yatırırsak seyret sen cümbüşü. hayır naptın galonla mı içtin 240 liralık. o kadara kada bi barda napar bi insan? naptın? tanesi 10 liradan olsa 24 bira eder, süngermin mübarek. bira dışı alkol almayın. param yok moralim bozuluyo.
  • çaldıkları güzel parçalarla müşterilerin demir atmalarını sebep olan eğlence mekanı. *
  • çalıntı'nın boku çıkmasıyla yeni gözde mekanım. ortamı hiç bir yerde yok denecek kadar eğlenceli. saat 1 de cıkarım diye girdiğim her seferinde 4 oluyor bu gecede 1 demiştim girerken ama yok bu kafa hiç bi yerde..
  • ikinci evim.
    sadece benim değil, müşterilerinin çoğunun ikinci evi hatta.
    mekancılığı insan biriktirmek olarak düşünen adamların işlettiği yer, sırrı samimiyetinde.

seviyoruz sizi beyler, fizan'da türkü bar açsanız geliriz.

not: sosyal medyayı en iyi kullanan işletmelerden biridir, ayrıca ellerine sağlık.
  • dün kapıya bir çocuk koymuşlar çok güzel,aferin iyi olmuş.

sosyal medyacısı, kapıdaki bıyıklı arkadaşı, hikayeleri ve müzikleriyle efsane olma yolundaki mekan.

gidiniz, götürünüz efenim.
hesabın var mı? giriş yap