şükela:  tümü | bugün
  • ekşici gençler ne? sözlük 35'lik teyzeler ve dedelerle dolu. ayıp olmuş. ekşici gençler derken sanki ekşici piçler algısı da oluşturmak istemiş gibi.

orta edit: sen detone de olsan, çıkıp yüzümüze de küfür etsen gocunmayız. şu zamanda senden ne kadar kaldı? gerek yok açıklama yapmana, sevgili ekşici piçler de yeter bize. şarkılarını mıncırdığım.

--- spoiler ---

sevgili ekşi'ci gençler...sahne ,duyum sorunu varken kabusa dönebiliyor maalesef. hem hatasız kul olmuyor genelde. seviyorum sizi :/
    --- spoiler ---

twit
  • "abi bahane üretmeyi bırak. senin her canlı performansın böyle. şarkı üret, şarkı söyleme! lütfen..."

sağolsun çok nazik bir cevaptır. ama abi lütfen sen canlı söyleme. önüne metallica'nın ekipmanını koysalar da aynı söylüyorsun. yıllardır durum bu. yapma kurban olayım bizim de kulağımız var.

edit: madem kötü performansın farkındasın; neden bir de her şey muhteşemmiş gibi cep telefonunla çekim yapıyorsun? ekmeğine taş koymak istemem de, bu işi yapma bence.
  • samimiyetine helal olsun, bundan sonra feridun diye yazılır adam diye okunur
  • feridun düzağaç'ın seviyesinde üne sahip sanatçı bozuntusu dallamalar biyografilerinde -vasıfsız olmalarına rağmen- aktris, şarkıcı, moda tasarımcısı, yazar, iş kadını/adamı gibi kendilerine 50 farklı sıfat yakıştırırken, bu adam yalnızca "profesyonel üzgün" yazmış. samimiyete gel hacı.

ayrıca etkileyici bir profil fotoğrafı yerine ufak bir kızla çekilmiş sıcak bir resim ve takipçilerinin attığı yorumlara devamlı yanıt vermesi de gözümden kaçmadı.

diyeceğim şu: feridün düzağaç, bu ülkede nadir bulunan mütevazi sanatçılardan. ayrıca elif yazıcı hanım efendi hazretleri'nin en sevdiği şarkıcılardan, harcamayın!

değerini anlamanız için neşet ertaş gibi ölmesi mi lazım?

tanım: insanları karalamak için pusuda bekleyen beyin nöronları küflenmiş antilop sürüsü gerizekalı ekşici'lere verilen cevaptır.

ekleme: şaka maka bedavadan reklamını yaptık adamın. eheh
  • (bkz: duyum sorunu)
    hatayı kabul edebilmek büyük bir erdemdir, buralarda kolay bulunmaz, ben tatmin oldum.
  • hala şımarıp laf çarpmaya çalışanların olduğu cevaptır.

lan adam muhatap alıp cevap vermiş bokunu çıkarmayın yeter. şimdiki yeni yetme popçular gibi küfür edip, mahkeme kararıyla başlığı sildirseydi keşke. bu şımarık tipler bundan anlıyor.
  • ılımlı ve samimi bir cevap olduğu için bütün ekşi ahalisinin huzurunu kaçırmıştır. linç timlerinin gözü yaşlı.
  • samimi cevaptır.

başka bir konserinde bulunmuş biri olarak bahsi geçen kötü performansın istisnai olduğuna kefilim.

ayrıca 'gençler' diye hitap etmesine sevindik sözlüğün dayı, teyze, hala ve amcaları olarak. kendisini çok iyimser buldum.*

yoğun mesajlar üzerine not: yaş 31, iki velet dayısıyım.
  • hakikaten samimi bir cevaptır. ayrıca duyum sorunu olduğundan entrylerin birinde de bahsedilmişti ki aşikar. öyle mal mal sen bu işi yapma filan diye hadsizlikte bulunulmasın adam burası full gerzek kaynamasına rağmen hala ciddiye alıyor ve cevap veriyor.
  • o kadar ağır eleştirilmeyi hak etmediği ortadaydı zaten. nazik bir şekilde cevap vermesi şık olmuş.